Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videokártyát vegyem meg?

Melyik videokártyát vegyem meg?

Figyelt kérdés

PCX-en néztem ki R9 280 videokártyát.

Márkából nem tudok dönteni hogy melyik legyen

1.

[link]


2.

[link]



Asusnak most tényleg 1 év garit adnak? Mert ha igen akkor így is megéri megvenni? Illetve számít a márka, mert ha nem akkor a Sapphire is megteszi, vagy Asus legyen amihez csak 1év garit írnak?


R9 280 videokártyának milyen táp csatlakozói vannak? 2x6pin vagy 1x6 1x8?



2014. jún. 9. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A sapphire jobb árban van , no meg videókártyákat nézve az Asus nem nagyobb "márka" mint a Sapphire , sőt...

Én Sapphire-t vennék.

2014. jún. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja , és 2x6 pin
2014. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 karesz01 ***** válasza:
sapphire jobb
2014. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen a sapphire. Az a kis plusz az asus javára, hogy jobb a hűtés nem ér meg többezer forintot.
2014. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor a Sapphire lesz, amúgy csak a hűtés miatt drágább ennyivel az Asus meg a neve miatt?
2014. jún. 9. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A minőség miatt magasabb a Sapphire ára. Igaz, 5 éves kérdés, de attól ez még nem változott. A minőség kifizetődő. Jobb hűtés = Magasabb ár

Pocsékabb hűtés = Alacsonyabb ár

2019. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!