Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2db 80GB-s vinyó 1db 160GB-sre...

2db 80GB-s vinyó 1db 160GB-sre, megoldható ez valahogy, mert kellene a játékokra, stb?! (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 2db 80GB-s vinyóm, és lassan-lassan telik be, és újra kellett raknom a rendszert, és mind a 2-őn Win7 lenne. És nekem elég lenne 1db Win7-es, csak az a kérdés, hogy egyberakható-e a 2 vinyó, hogy 1db 160GB-t mutasson, mert nem is mutatja a rendszerválasztót, meg nekem elég a 160GB és a játékok is egy helyen vannak, mert leginkább arra kéne. 2db GTA SA (1 MTA-nak és 1 SA-MP-nak), GTA 4, TF2, Sleeping Dogs. Ezekre kéne a tárhely, de a 80GB kevés, és ebből is levonva 5GB. Na szóval lehetne a két 80GB-ből egy 160GB-set csinálni?

2014. jún. 8. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az alaplapod támogatja a RAID funkciót ezekkel a vinyókkal, akkor minden további nélkül összerakható belőlük egy 160-as RAID0 kötet. További információkért az alaplapod használati útmutatóját böngészd át.
2014. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát ebben nem vagyok otthon, de ha leírod alaposan, akkor talán-talán működni fog. Viszont ez újonnan szerzett gép, és nemtudom milyen alaplap van benne.
2014. jún. 8. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A használati útmutató leírja részletesen, azért van. Ezen kívül van google, van wikipedia stb. Hadd ne keressek helyetted, legalább tanulsz, és járatosabb leszel benne. Senki se úgy született, hogy tudta.
2014. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát rendben van, akkor majd holnap keresek. (OFF: Na megyek aludni, pá xd)
2014. jún. 8. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!