Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor és a rajta lévő LED...

Monitor és a rajta lévő LED villog, de nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre ezt a problémát, hogy mikor beakarom kapcsolni a monitort, akkor egy pillanatra felvillan a kép, majd fekete, és ezt a végtelenségig eljátssza. Kihúztam a gépből ekkor elvileg a "no video inpout"-ot írja ki, de akkor is csak villogott. (ergo a géppel nem lehet gond). Próbáltam másik kábellel, nem volt jó. Átvittem egy másik szobába, nem volt jó. Kipróbáltam egy elég régi monitorral, ott csak is csak a LED villogás. A régebbi monitort nem próbáltam másik kábellel és másik konnektorba. Mi a fene lehet ez?

2014. jún. 8. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a gépet, csatlakoztasd a régi monitort és kapcsold be előbb a monitort majd a gépet. Bekapcsolás után nyomogasd az F8 gombot. Itt válaszd a csökkentett mód lehetőséget. Ha ez idáig megvan, akkor ez a monitor már jó, csak mivel elég régi, nem tud akkora felbontást megjeleníteni mint az újabb, innen adódik a probléma. Vedd le minimumra a felbontást csökkentett módban, majd indítsd újra a gépet aztán rendes módban be tudod állítani a monitor által megjeleníthető lejobb felbontást.

A másik monitor meg valószínűleg a halálán van, egy-két kondenzátor kiszáradhatott (párszáz forint cserélni ha ez a probléma), vagy a kábelek nem érintkeznek tökéletesen.

2014. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A nap folyamán megpróbálom, köszi.
2014. jún. 8. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!