Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ATI Radeon Xpress 1150 vga...

Az ATI Radeon Xpress 1150 vga tudja futtatni a Fallout 3-mat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon kevés hozzá. Tán nem is tud 3-as shadert, de még ha igen is, akkor is kevés az ereje.
2014. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom Shader 2 kell hozzá, mivel minimumba X850 van megadva, és az is Shader 2-es, úgy hiszem. Vagy tévedek? Na mindegy, akkor nem is érdemes megpróbálni vele?
2014. jún. 6. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, most néztem egy másik helyen, ott tényleg úgy írják. Ettől függetlenül az erő kevés, de legegyszerűbb, ha kipróbálod. Én arra emlékszem, hogy anno pl. az Oblivionnak kellett legalább egy 9600 ahhoz, hogy tűrhetően fusson, és egy 9800 ahhoz, hogy viszonylag rendesen, az F3 meg kicsit nagyobb igényekkel rendelkezik, bár ugyanaz a motor. A 9800 szintjén az X1-es szériából az X16x0 van, amiből már lehet következtetni. Személyesen ismerem az X1300-at is, ami borzasztó gyenge, már az Oblivionnal se boldogul, csak legalapabb beállítások mellett, 640x480-as felbontáson.
2014. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!