Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a laptopomon a...

Nem működik a laptopomon a dedikált videokártya, mi a teendő? (Nvidia Geforce GT635M)

Figyelt kérdés

Egy Lenovo G580 boldog tulajdonosa vagyok, eddig szinte minden flottul működött, de ma délután beütött valami gebasz.


Frissíteni akartam a driver-t a videokarihoz, le is szedtem a setupot az NVIDIA oldaláról, viszont a telepítéskor egy kis idő után, amikor a csík alig zöld, azt írja ki, hogy sikertelen. Azóta maga a gép sem érzékeli a régi driver-t, sőt magát a kártyát sem. Próbálkoztam régebbi drivereket használni, de mind ugyanezt a tünetet produkálta. Utána megpróbálkoztam a rendszervisszaállítással, de az is hibaüzenetet dobott ki, vagy négyszer, amikor próbáltam. Most a Windows (nem eredeti, de eddig sem volt vele probléma) sem akarja magát frissíteni, valami hibára hivatkozva...


Mi a teendő? Kérlek úgy írjátok meg, hogy én informatikai analfabéta is megértsem, köszi! :)



2014. jún. 5. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad törölni a videókártya drivert és a Lenovo lemezéről telepíteni?
2014. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fájlokat mind letöröltem, a lemez viszont nincs itt nálam.

Az hivatalos Lenovo site-ról is próbáltam leszedni, de az is ugyanúgy reagált.

2014. jún. 5. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy driver jóval mélyebben beássa magát, valószínűleg a registryben okozott valami hibát, erre így sajnos nem tudok megoldást, próbáld meg a Revo Uninstaller-rel(rákeresel Nvidia-ra) végleg leszedni mindent amihez köze van, az kitakarítja a registry-ből is, és utána telepíteni a lenovo oldaláról
2014. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kössz a tippet, már szedem is! :)

Majd írok az eredményről.

2014. jún. 5. 23:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a program nem talált semmit, viszont a probléma megoldódott. (Nem tudom hogyan.) Tegnap hátha alapon megpróbáltam felrakni a drivert és felment...
2014. jún. 8. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!