Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci rásegít a grafikára?

Proci rásegít a grafikára?

Figyelt kérdés
Az intel proci a grafikai megjelenésben azzal, hogy ott az integrál kari vagy a dram vagy valami ilyesmik? Mert én videókon szebbnek letisztultabbnak látom azokat a játékokat ahol intel procival van a felvétel nem pedig amdvel.

2014. jún. 5. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Proci nem is, de videókártya annál inkább.Feltételezem nem a processzorba integrált-at használják főleg nem videó felvételnél.
2014. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen arra gondoltam h a meglévő videókártya teljesítményét segíti-e.
2014. jún. 5. 22:44
 3/7 halalfalo ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Videókártyától függ. Ha kitudja hajtani egy gyengébbik proci is akkor felesleges az erősebb.Én nem vagyok egyik cég pártján se , de intel processzorok magonként erősebbek. pl egy amd 8 magost kiröhög már egy jobb 4 magos i5.

Tehát ha kitudja hajtani a videókártya teljesítményét onnét kezdve lehet akár milyen erős a proci nem fogsz javulást tapasztalni.

2014. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"szebbnek letisztultabbnak látom azokat a játékokat ahol intel procival van a felvétel nem pedig amdvel"


Ezt szvsz bebeszéled magadnak tudat alatt...

2014. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert intel proci van alatta nem lesz szebb a képe , az csak a vga-tól függ.
2014. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Tényleg lehet, hogy bebeszélem magamnak :)
2014. jún. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!