Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki lehet cserelni Lenovo G500...

Ki lehet cserelni Lenovo G500 leptopban intel core i7 re?

Figyelt kérdés
azert kerdem mert lattam hogy van belole i7 es varians is..

2014. jún. 4. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbban jössz ki ha eladod a mostanit és hozzácsapva azt pénzt amit az i7es beszerzésére szánnál és veszel egy eleve i7es laptopot. Úgy még a garancia is megmarad.
2014. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de lehetseges kicserelni,es hogyan?
2014. jún. 4. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:

amugy bocsanat a rossz megfogalmazasert..

amugy arra ertem hogy hogyan,mert neztem webaruhazakban,es mind asztali szamitogepbe valo volt..

2014. jún. 4. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Laptopban nem lehet cserélni a hardvereket.
2014. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1. Vagyok. Igen is vannak laptopok amikben lehet még a processzort is cserélni. Bár ez a mai "dobd el, és vegyél újat" üzleti világban már nem jellemző. Azt, hogy a G500-as ilyen-e azt nem tudom. A műszaki áruházakban nem is fogsz laptopokba való procit találni mivel azokat a processzor gyártói csak nagy tételben a laptop gyártóinak szállítják (OEM partnereknek). Így legfeljebb bontottan találnál "arany"áron.
2014. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 már hogy ne lehetne?
2014. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
es hnnan lehet utana nezni hogy a g500 ban cserelheto? :/
2014. jún. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!