Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop proci lecserélése...

Laptop proci lecserélése lehetséges?

Figyelt kérdés
Nagyon szarnak érzem a laptopomat, tavaly karácsonyra kaptam, és a következőket tudja: amd a6-4400m apu with radeon (tm) hd graphics 2.70 ghz 4 gb ram (3,48 gb használható) A ramnál mit jelent az, hogy 3,48 használható? És a procit le lehet cserélni? Mert ez kéne a Watch Dogs de annak ajánlott legalább 4 gh-es, meg a ramot hogyan lehet növelni?

2014. jún. 4. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Drágább típusokban cserélhető, de az olcsókban nem, mert még a socket árát is megspórolják.


Sajnálom, ez van.

2014. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges, de nem igazan eri meg + kene egy legalabb kozep kategorias videokartya is hogy Watch Dogs fusson.
2014. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez mi, hogy 4 gb ram, és abból 3,48 használható?
2014. jún. 9. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A vga integrált és nem rendelkezik saját vrammal, ezért a levesz a RAM-ból. Én így tudom.
2015. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!