Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop lenne jó választ...

Milyen laptop lenne jó választás 150. 000 forintig?

Figyelt kérdés
Én kettöt nézegettem, de nem vagyok jártas ezekben a ketyerékben. Lenovo ideapad G505s és DELL Inspiron 3537. A következökre használnám: youtube (még véletlenül se akadjon nagy felbontáson), torrentezés, szövegszerkesztés és az USB részét használnám még filmek másolására, de ez mellékes. Optikai meghajtó nem szükségeltetik. Természetesen más típusok favorizálását is meghallgatom.
2014. jún. 4. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem tudok rákeresni az említett gépekre, de a véleményem leírom, ha nem gond. 150.000 Ft egy akkora összeg gép vásárlásra, ami az általad elvárt igényeket nagyjából kifogja elégíteni. 130, 140, 150 ezer forint körül kezdődnek pl. az Intel i3-i5-ös processzorai, amik bika erősek, ekkora összegnél már többnyire 4GB ram felett vannak, ami ezekre tökéletes. Én személy szerint (így látatlanba (csak márkára támaszkodva)) inkább a DELL fele húznék, de ez ember függő.
2014. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én mot egy ilyet vettem 250 es ssd vel.

[link]

Nagyon jó.

Egy ful hd 3d-s filmet simán lejátszik. Nekem ennyi elég.

Én ubuntu 14.04 et raktam rá.

2014. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy bajom van csak a Dell-el. Mégpedig a Linux. Menniyre lenne az bonyolult nekem, aki világ életében Windows-t használt?
2014. jún. 4. 10:38
 4/4 anonim válasza:
Az új oprenszert meg lehet szokni. Ez ne tartson vissza.
2014. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!