Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 80. 000 Forintból milyen...

80. 000 Forintból milyen gépet lehet összerakni?

Figyelt kérdés

Tehát, a shop az mindegy (pcx,ipon,atx...stb.).

Maximum 80 K-ból kellene. Az alábbi dolgok feltétlenül legyenek benne:

Processzor, Hűtőventilátor, Alaplap, Memória 1, Merevlemez, Optikai meghajtó (lehetőleg DVD író), Videokártya, Ház, Tápegység, Gépösszeszerelés.


Amire ha jut még pénz legyen benne:

Memória 2, Billentyűzet, Egér, Monitor


Ami semmiféleképpen nem kell:

SSD, Operációs rendszer, Rendszertelepítés


2014. jún. 2. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ennyi pénzből én valami Apu-s gépben gondolkodnék. Ennyiből gondolom tudod, hogy nem tudsz olyan gépet összehozni ami játékra is jó. Régebbi játékokat azért elég jól viszik ezek az apu-s gépek is.

Pcx:


AMD A10 X4 5800K FM2 box processzor

Gigabyte GA-F2A88X-D3H alaplap

Kingmax 2x2GB DDR3 1600MHz memória

Western Digital WD5000AAKX 500GB 16MB SATA3 merevlemez

Asus DRW-24F1ST fekete OEM DVD író

Asus TA-7C1 fekete számítógép ház

Chieftec iArena 350W GPA-350S OEM tápegység


Ahogy most így összeadtam számológéppel, ez kb 80,

Gépösszeszerelést ne kérj. Teljesen felesleges pénzkidobás. Leírás alapján össze tudod te is simán rakni, meg van youtube-on is egy rakás gépösszerakó videó :)

Ebbe az Apu-s rendszerbe amúgy nem kell videókártya, mert a processzorban már van egy HD7660. Alaplapból pedig mindenképpen FM2+ foglalatút vegyél :)

Sok sikert!

2014. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: Az a gép jó, meg minden, de szerintem az a táp nem a legminőségibb. Én inkább vennék bele egy ilyet:

[link]

2014. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Ehhez a procihoz tartozik hűtőventilátor?

Vagy azt még külön kell megvenni?

2014. jún. 2. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

#igen valóban nem világverő táp, de ez fért bele a keretbe. Viszont 460w-os táp teljesen felesleges. Kérdezőnek mondom, hogy ha belefér akkor megéri valamilyen 350-es FSP tápot venni, 10k környékén vannak már :)

Én is FSP tápot használok, mondjuk kicsit drágábbat, de valóba nagyon jó táp, halk, stb :)

2014. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és igen kapsz processzorhűtőt. Az OEM kiadásokhoz nem jár csak :)
2014. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!