Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigur...

Mit gondoltok erről a konfigurációról?

Figyelt kérdés

Asus H97M-Plus

Asus Xonar DG

Intel I7-4790

COOLERMASTER Hyper 212 EVO

Corsair Vengeance 16Gb 1600Mhz

Asus gtx760 DC2OC

Seagate Barracuda 1Tb Sata 3 7200rpm

Kingston 120Gb SSD

XFX PRO 550W

COOLERMASTER CM Storm Scout II Advanced



Videószerkesztésre(ez a fő profilja) és játékra lenne.

Nincs tervben túlhajtás, sem kétkártyás rendszerre bővítés.



2014. jún. 2. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung SSD gyorsabb és megbízhatóbb, árban nincs nagy különbség. És véleményem szerint nem dolgozol Hollywoodban, így ez a több 100k-s konfig teljesen felesleges, épp eszű ember inkább kocsit vesz ennyiért.
2014. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem vennék hangkártyát, szerintem teljesen felesleges. És házból is lehet inkább egy kicsit olcsóbban választanék, pl corsair carbide 200r és akkor már beleférne a keretbe egy gtx770, ami azért megéri azt a +13k-t :)
2014. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
i7 helyett egy húzható i5 és már mehet is egy jobb vga. Memóriából pedig inkább Kingstont válasz. A Samsung SSD pedig megbízhatóbb, tovább tart az élettartama. Az alaplap sem jó inkább egy Z97-eset válassz.
2014. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hangkártya fölösleges, i5 elég, 2x 4gb ram elég és már spóroltál 30k-t, így kijön egy r9 290.
2014. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A VGA nem véletlenül gyengébb és olcsóbb a processzorhoz mérten. A videószerkesztés főleg CPU és RAM igényes, ezért indokolt az I7. A VGA, és a gaming csak másodlagos.
2014. jún. 2. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
De egy húzott i5 is hozná azt a teljesítményt szerintem. Vagy akkor válassz egy 8 magos AMD-t. De ha minden áron i7 kell én nem beszéllek le róla.
2014. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!