Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad ki ilyen recsegő...

Miért ad ki ilyen recsegő hangot a fejhallgatóm?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy vezeték nélküli fejhallgatót, vivanco márkájút (most nincs itt, pontosabban nem tudom megmondani), és kicsit zúg.

Amikor nézem a filmet, még van egy kis "utóhang", mintha párhuzamosan menne ugyanaz a hang csak recsegősebben, és nagyon idegesítő.

Lehet rajta frekvenciát állítani, vagy valami ilyesmit, és ott vagy beállítom zöld-re, ami állítólag a jó frekvencia lenne, de akkor van amit előbb mondtam, vagy átállítom egy másikra, de akkor halkabb, és néha akkor is recseg.

Rossz minőségű az összes ilyen fejhallgató, vagy pont egy selejteset fogtam ki?

De úgy tudom 10000 körül lehetett az ára, és annyiért csak nem adnak valami sz.rt.


2009. dec. 31. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Vezeték nélküli fejhallgatótól ne várj csodát, mert csoda, hogy működik.

Az hogy 10000-be került még nem garancia a jó minőségre.

Azt figyeld, meg, hogy a távolságtól függ-e a zavar jelentkezése, vagy sem? Az is lehet, hogy valami más eszköz zavarja. Jó volna tudni, hogy infrás vagy rádiófrekvenciás az átvitel?

2009. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eszem áll meg, olcsó vezetékes füles (1300 ft) tökéletesen működik. Eltörte a gyerek a másikat, akkor vettem ezt.
2009. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első:

Rádiófrekvenciás.

És nem függ a távolságtól.

De megnézem majd, hogy tv-vel vagy bármi mással is ilyen-e, mert hátha a géppel van a baj.

Amúgy most már tudom a pontos nevet: Vivanco FMH6050

2009. dec. 31. 22:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Amúgy most olvastam egy ajánlót, ahol dicsérték, hogy hú de jó.

És lehet esetleg attól, hogy alacsony az akku?

2009. dec. 31. 22:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja és írtad, hogy lehet zavarja valami a jelet.

Ha nincs bekapcsolva a gépen semmi zene, akkor valami tv adást vagy valamit néha be tudok vele fogni, tehát van valami más adás is, létezik, hogy ez zavarja valahogy?

2010. jan. 1. 00:22
 6/9 anonim ***** válasza:
TV vagy mobiltelefon is zavarhatja, pl. mobilnet USB modemje is összegerjed a mobiltelefonnal.
2010. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Magyarul akkor azért zúg, mert rádióhullámos, és bezavarja más jel?

Tehát akkor ha infrásat veszek jónak kell lennie?

Valaki linkelne pár vezetéknélküli, jó fejhallgatót, max. 10-ért?

2010. jan. 4. 18:09
 8/9 anonim válasza:
Hát,hogy a fejhallgatod vezeték nélküli az már más dolog.Mert amit beledugsz a hifibe,rádio,tv,DVD,videodba az egy kis jel erösitö.Ami benne van a nevében jelet erösit a fejhallgatoba épitett adonak.És igy születik meg a váltakozo hangzás.A frekvenciát probáld meg nagyon pontosan beállitani az nagyon fontos,föleg filmeknél.De ha nem javul a hangzás,akkor valamiféle gyártási hiba van.De az is lehetséges,hogy a DVD-n be kell állitani a hangzást !!!Nem az equalizerre gondolok.Hanem általánosban. Sok sikert !!!
2010. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még próbálkozok.
2010. jan. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!