Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leszeretném cserélni a videóká...

Leszeretném cserélni a videókártyámat, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Sapphire HD5830-am van, viszont ez már leszeretném cserélni, mert ezt már használtan vásároltam, garancia sincs hozzá.

Teljesítménnyel megvagyok elégedve, tehát nem is feltétlen szeretnék nagyobbra váltani, viszont kisebbre sem.

Ki,milyen kártyát ajánl? Árban középkategóriát szeretném megcélozni.(nem 10k, nem 80k)

AMD konfig.



2014. jún. 1. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked miért adnak pénzt a kezedbe? Nem kéne.
2014. jún. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 levis56 ***** válasza:

Ha meg vagy elégedve a nőddel/pasiddal miért akarod leváltani?Legfeljebb csak kevesebbet fog fogyasztani az új kártya.

Középkategóriában itt van ez de nem tudni a procid milyen.

[link]

2014. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4300-as fx a proci.
2014. jún. 1. 12:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem,hogy miért kell így kiakadni ezen...Viszonylag régi,és használtan vettem, most ha van lehetőségem,és le is szeretném cserélni, egy újra akkor az valóban olyan nagy bűn... értemén'
2014. jún. 1. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
GTX 750 Ti amit ajánlok, vagy AMD R7 260X esetleg 270 ha van rá keret. 270-ből van 4GB-os 55-ért, azzal tudsz watch dogs-ozni ultra textúrák mellett.
2014. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TigerDemoN ***** válasza:
az a 270 a 4gb-ot soha a büdös életbe nem fogja kihasználni....
2014. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Teljesítménnyel megvagyok elégedve" ezt miért írtad csak akkor cserélünk alkatrészt ha elromlik vagy ha már nem vagyunk megelégedve a teljesítménnyel bár az idiotizmus az egyre terjedőben van sajnos
2014. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pontosan ez az, nem szeretném,h várnom kelljen,míg elromlik, mivel még most ezt a kártyát is eltudom adni.

De ez a gondolkozás csak az én idióta észjárásomnak fekszik,tudom, magadfajta tanultaknak már nem.

2014. jún. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!