Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vásároljak?

Milyen videókártyát vásároljak?

Figyelt kérdés

jelenleg Sapphire HD 5830 van, azonban én ezt garancia,tartozékok nélkül vásároltam még anno,és ezért szeretném lecserélni, mert most engedi a keret.

Minimum ekkora teljesítményű kártyát szeretnék, csak sajnos rengeteg fajta van, így nem tudom kiválasztani,hogy melyik is lenne a legjobb számomra.

AMD konfigom van.

köszönöm srácok!



2014. máj. 31. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
elsősorban a keretet kell meghatároznod, majd ,hogy újonnan vagy használtan akarsz venni
2014. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kizárólag újat szeretnék. Azt,hogy mennyibe kerül nem szeretném megszabni, mint írtam most van rá viszonylag elegendő keretem,hogy egy normálisat vegyek,tehát inkább a minőség-teljesítmény a lényeg, megbízható legyen...
2014. máj. 31. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:

De, ha nem adsz meg árat, akkor vegyél r9 290-et, vagy vehetsz olcsóbbat is r9 280.

Ár nélkül elég nehéz...

2014. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy maximális árat azért mondhatnál.
2014. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg a konfigodat is leírhatnád, meg hogy mihez is kell ez a kártya
2014. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na az meg a másik fontos kérdés, főleg a proci és a táp.
2014. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!