Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj windows8.1 pro bios...

Mi a baj windows8.1 pro bios frissites?

Figyelt kérdés
Felraktam windows8.1 prot lenovo g580ra frissitenem biosz futattam program ujraindult ezt dobja ki fekete keppek >>start pxe over ipv4 es 6 valtogatva utana behozza bios.t valaki tud megoldast?
2014. máj. 31. 20:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Wireless lan ennyi lan os van ezt most ki offoltam igaz nem tunt el a pci lan efi network ipv 4-6 meg bent van a bootnal de nem fogja latni amikor elinditom a gepet?
2014. máj. 31. 21:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát elég egy hülye BIOS-a van ennek a gépnek.

Indításnál próbáld meg akkor inkább a Boot gombot nyomni (F2, F12, F10 melyik gépnél mi) és ott próbálj meg induláskor bootolni.

2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Semmi 3x probaltam ugyan azt dobja ki mar kesz vagyok tole h semmise jo...
2014. máj. 31. 21:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy default-ot nyomni, majd ha van lehetőség, akkor nyomj egy flash biosfrissítést pendrive-ról.

Ha nincs, akkor add oda valakinek aki ért hozzá, ha elszarakodik vele valaki, akkor szerintem helyrehozható, de innen én pl nem látom a menüt és hogy milyen funkció hol van.

2014. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Semmi se jo:( na mindegy azert koszonom a faradozasod:)
2014. máj. 31. 21:54
 16/16 A kérdező kommentje:
Sikerult megcsinalni! Atkellett valtani par dolgot csak el kelett volna olvasnom en hulye...
2014. máj. 31. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!