Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát zseretnék venni!...

Videókártyát zseretnék venni! Mienek valók a gépemhez?

Figyelt kérdés

na szó! szeretnék venni egy jobb videókardot a mostani passzívhűtéses cuccosom helyett csak nemtudom hogy az alaplapomba mien videókarik pakolhatók bele hogy működjönis meg jóis legyen


az alaplapom : GIGABYTE GA-G31M-ES2L


a procim : intel(R) Core(TM)2 Duo-CPU E4500 @ 2.20GHz 2.20Ghz


Vanbenne még : 2.00GB RAM


meg egy 500 és egy 300 Gb-os HDD merevlemez


az egyik oldal azt írja hogy : pci-expres videókártya "dugaszoló aljzat" van az alaplapomon


de amiket néztem jó vidilapokat azoknak PCI-E van beirva remélem hogy csak a rövidítése a expressnek ...


szó ! : Kb 30ezer környékén gondolkodom hogy veszekbele vidikártyát


mikettudnátok ajánlani mittegyekbele v mittudok beletenni?

előreterjesztem hogy játék céljából veszek videókardot ! :)


szeretnék mondjuk a skyrim-mmel farcry 2 meg "minecraft" játszani egy még nem akadozóssan döcögő fps számmal :)


nemkell hogy fulgrafon elvigye őket csak azért lehessen velük játszani, nagyon megköszönnémha tudnátok nekem segíteni :)



2014. máj. 31. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Táp márkája és típusa?
2014. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kolbászmester ***** válasza:
Szia ! én ezt a videókártyát ajánlanám a gépedhez, [link] viszont én azt mondom hogy érdemes lenne még 2gb ramot belerakni a gépedbe, mert ez így lehet hogy némelyik játéknak kevés lesz. 4gb rammal elég szépen tudnál játszani ezzel a videókártyával. (pl crysis 3 hihg-normal szépen futna.) még amit tudnék ajánlani az ez a kártya, viszont ez kicsit gyengébb és lassabb [link]
2014. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszönöm szépen az ajánlást nagyonjóljött nemis találtam meg még ezt a tártyát :)


és azthiszem beruházok a ramra még lehet hogy belefér majd késöbb


!! KÖSZÖM SZÉPENN !! :D

2014. máj. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!