Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú, szaggat, nem indul a...

Lassú, szaggat, nem indul a játék, már százszor újraraktam, de egy kis idő után újra ilyen lesz. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Vírusirtóm van, COMODO, ugyan ilyen tűzfallal együtt.


Nagyon lassú a gépem, egy mappát, amiben csak parancsikonok vannak van hogy 5 másodpercig nyitja meg.... 10-15 másodpercre lefagy, majd továbbmegy. A játékban rossz a hang.... A HDD-t jól kezelem, három partíció van, egy a letöltéseimnek, egy a játékoknak, és egy a Windowsnak. Két hete vettem észre, hogy a C:\-n 5 GB hely van csupán. Semmit nem raktam oda, nem oda mennek a letöltések, figyeltem hogy mi a partíció állapota.


A játékok nem indulnak.... Van, hogy párszor elindulnak, de ha egyszer nem, akkor onnantól kezdve soha. Újrarakhatom, de nem érek vele semmit. Eredeti, és szedett játékokkal is van ez így.


A zene megakad egy pillanatra, majd megy tovább. Olyan is volt már hogy magától levette a hangot, ott harcoltam a csúszkával... (xD)


Az alaplaphoz kapott lemezen lévő programok nem hajlandóak működni... Hamar belassul, elromlik, akármilyen kíméletesen bánok vele. Én az alaplapra gyanakodom, illetve az egész platformra. AMD-m van, AsRock lappal. Azóta rosszalkodik, amióta erre váltottam. Volt nekem Intel+JW lap, azzal nem volt problémám. (A csere óta már újítottam a következőket is: VGA, RAM, HDD, Táp, szóval mindent...)


Mit csináljak? Vegyek Intelt? Mert már rettenetesen elegem van a sok hibából!


(A Windowsom tört, de biztos vagyok benne, hogy nem annak a hibája: az Intel+JW duónál is ezt a példányt használtam, ott nem jelentkeztek hibák!)


Örülnék, ha megosztanátok velem a hasonló tapasztalataitokat, és hogy hogyan javítottátok ki.



2014. máj. 28. 18:42
 1/9 Tengor ***** válasza:
100%
HD Sentinel mit mutat a kondícióra? Ha nem 100%, akkor SMART adatokról is kérünk képet!
2014. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tört win, ha hiszed, ha nem. Először rakd újra.
2014. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Teljesítmény: 100%


Kondíció 100%

2014. máj. 28. 18:52
 4/9 Tengor ***** válasza:

Ha telepítéskor megy, és közben romlik el, akkor nem hardveres a hiba.

Vagy a tört winnel van a baj v. épp olyan programokat lopkodsz össze, amiket nem kellene...

2014. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs most nézem, hogy újraraktad. Pontosan milyen a gép?
2014. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4GB Kingston RAM 1600MHz CL9 DDR3 1.65v

CX430

AsRock M3N78D

AMD PHENOM 2 965 Blact EDT.

SAPPHIRE HD7790 (kétventis)

Seagate Barracuda 1TB 64MB

2014. máj. 28. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegyel fel egy wireshark-ot, inditsd el, hagyd ott a gepet egy negyed orara es figyeld van-e halozati aktivitas.

Kozben feladatkezeloben figyeld hajtja-e valami a procit es mi zabalja a ramot.

Kezdetnek. :)

2014. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Comodo - köszönöm, nincs több kérdésem.


Tolj fel egy avast free + zonealarm firewall free kombót, másabb lesz.

2014. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké, kipróbálom azt a duót!


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. máj. 29. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!