Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még xboxot venni?...

Megéri még xboxot venni? Meddig jonnek ki jatekok ra? Mit tud? Linkeljetek mar egy oldalt pls ahol kivan irva h mi hany fpsel megy rajta?

Figyelt kérdés
hol a legolcsobb?mi kell ahhoz hogy nem eredeti jatekokkal is jatszhassak rajta?

2014. máj. 26. 17:24
 1/7 halalfalo ***** válasza:

A legtöbb játékot "stabil" 30 FPS-sel írják rá. Akciódúsabb jeleneteknél ez lejjebb is mehet. Persze van olyan játék, ami jobban megy, de a 30 FPS már bántja a szemem. (Pedig nincsenek nagy igényeim, a gépemben nincs videókártya) 1-2 évig még talán jönnek rá játékok, de a nagyobb címek már nem igazán.

A FIFA még lesz pár évig, de ennyi.


Nekem nincs konzolom, de ismerősöknél játszottam rajta, és nagyon nem voltam vele megelégedve. Az új konzol kerül 130.000-be, veszel rá 10 darab viszonylag új játékot, és 300.000 körül vagy. A régi meg már nem igazán éri meg. Pl az új Assassin's Creed sem lesz már rá (állítólag)

2014. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Egy xbx 40000 ft, ha a barátaid 130-ért vették, akkor gratulálok.
2014. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 halalfalo ***** válasza:

Tisztában vagyok mindenféle hardver témával. A ONE-ról beszéltem. Az túl drága, nem éri meg.

A 360 pedig túl régi, és ezért nem éri meg.

2014. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdező a 360-ra gondolt, ami nagyon is megèri. Még 2-3 évig úgyis jönnek játékok, az ezelöttiek meg nem fognak eltünni.
2014. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
melyik a jobb az xbox 3601 slim vagy az xbox360e
2014. máj. 26. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindketto ugyanaz de latom mar a buliba a pc sek is beszalltak. : d
2014. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marmint ugyanolyan jo
2014. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!