Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot a jobb játékra?

Melyik laptopot a jobb játékra?

Figyelt kérdés

Elsőként azért veszek laptopot mert sokszor vagyok máshol.

Jobban játékra kellene de zenét, filmet, nettezés, stb... is használnám.

Ki is néztem kettő laptopot, és ebben kéne a segítség hogy melyik a jobb vagy esetleg van jobb ezeknél.

1.

[link]


2.

[link]


Max 230.000Ft-ig

Ha ezeknél van jobb akkor linkeljetek.



2014. máj. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A Lenovo jobban megéri, de mivel játszani akarsz, akkor az ASUS-ban jobb a videokari, azt ajánlom, viszont a 4 GB RAMot gyorsan megeszi, szóval +4-et ajánlok hozzá.


De meg fogod bánni, én is megbántam. 200ért vettem "gamer" laptopot, de 3 év után már semmit nem tudok játszani, bővíteni meg drága. Ezt a pénzt költsd asztali pc-re sokkal jobban jársz. Filmezni, netezni, Officera bőven elég 120 ezerért laptopot venni.

2014. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóval 120-140 között vennék egy átlagos használatra laptopot, a maradék 100 ezerből meg a jelenlegi PC-t újítanám fel.

Márkában viszont a Lenovot és a Dellt ajánlom. Van barátom Acerrel például és 2x kellett szervizelni.

2014. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a lenovo laptop nagyon nagyon jó. Szinte minden játékra elég!
2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám :)

[link]

Ha tényleg laptopra van szükséged akkor ebben nem fogsz csalódni de a Lenovo-t ,mint márkát amúgy is csak ajánlani tudom de az ASUS-ok is jók .

2014. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!