Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mégis mit csináljak?

Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudok weblapot írni, mert a koleszba kell vissza mennem... laptopom nincs, géptermi gépeken nincs jogosultságom a fejlesztői környezet telepítéséhez rendszergazda sz..rik rám. Még nem tudom előtermelni rá a pénzt.. soha se tudom egy adott projectem befejezni mert a hétköznapokon nincs lehetőségem arra hogy gép elé üljek, mert nincs olyan gép... a sajátomat nem tudom hordozgatni mert egyrészt anyámé is, másrészt pedig nem tudom megtenni hogy mindig be van dugva mert mindig fél10kor lámpaoltás. főleg hogy még ahhoz is gyenge a hálózat hogy a telómat töltsem. Mégis mit tegyek ha szegény családból származom hogy a pics...ba tanuljam a programozást? weblapot akarok írni, de nem tudok.. olyan, mintha láncdohányos lennék és megvonnák tőlem a napi adag cigimet.. félreértés ne essék rühellem a cigit. 15/f

akit érdekel privátban küldhetek néhány munkámat.

éppen seo-t tanulok. :)


2014. máj. 25. 13:18
 1/7 A kérdező kommentje:

bocsi, nem hardverek közé akartam kirakni.

kérek egy modit hogy rakja át másik témába..

2014. máj. 25. 13:18
 2/7 anonim ***** válasza:

What the fuck?


Egyébként ha ilyen körülmények között vagy, akkor a helyedben én azt fontolnám meg, hogy másik iskolába átiratkozz.

2014. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megfontoltam elégszer, viszont vidéken nincs ilyen iskola.. max gimnázium, de sajnos itt nem kapok infóérettségit. meg ha jól hallom php is csak egyetemi anyag lesz.. :\ (WTF? PHP egyetemi anyag?)
2014. máj. 25. 13:33
 4/7 A kérdező kommentje:
de milyen jó is az osztálytársaimnak.. a seggük alatt van minden az iskola a gép és ahelyett hogy ők is arra koncentrálnának hogy valamit kezdjenek magukkal egész nap csak játszanak utána meg a suliban arról beszélnek. no life
2014. máj. 25. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

PHP egyetemi tananyag? Legfeljebb szakmai specializációs tárgyak keretében. Az, mint tananyag, inkább szakképzésre való. Az egyetemen matematikát és informatikát oktatnak, némi gyakorlatias programozó tárgy keretében, hogy az eszközöket is ismerd. De az ilyen szinten gyakorlatias dolgokat neked otthon kell elsajátítani, vagy pedig egy szakképzés keretében. (Egyébként nem nehéz, de a PHP-t nem javaslom)


Amúgy miért akarsz vidéki középiskolába járni? Én oda jártam, megbántam, elpazarolt évek voltak.

2014. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a programozás elméletének tanulásához nem elengedhetetlenül szükséges, hogy folyamatosan gépközelben legyél. Pl. nekem sem volt még számítógépem, amikor az alapokat megtanultam.


Ha programozó akarsz lenni, és nincs pénzed számítógépre, akkor szerintem:

1. feküdj rá nagyon erősen a matekra (legyél te a legjobb matekos, és még annál is jobb)

2. Tanulj egyetemi szintű matematikai anyagot. (Főleg algebrát, gráfelméletet, stb.)

3. Olvass könyveket

4. Dolgozz, hogy legyen pénzed gépre.

2014. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A seo pedig szerintem nem egy olyan dolog, amire ilyen szinten kellene koncentrálnod.
2014. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!