Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső, USB-s merevlemezt is...

Külső, USB-s merevlemezt is lehet partícionálni?

Figyelt kérdés
van egy notebookom amit le akarok cserélni, a merevlemez az amiről tudom hogy biztosan jó benne, ha veszek egy másik notebookot és mellé veszek a merevlemezének egy 2.5"-os házat és beleteszem akkor azt utólag ugyan úgy tudom partícionálni mint ha benne lenne a gépben ugye?

2014. máj. 24. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Igen lehet. Arra azért készülj, hogy egyes butább eszközök (TV, lejátszó) nem biztos, hogy minden partíciót tud kezelni.

Egyébként ha adatmeghajtónak használod, akkor nem sok értelme van particionálni.

2014. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valóban ugyanúgy lehet particionálni,

-de oprendszert nem tudsz rá tenni,legalábbis olyant nem ,amiről menne is a gép,

2014. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szét akarom szedni, csak úgy gondoltam hogy úgy egyszerűbb hogy beleteszem a tokba azt a merevlemezt ami már megvan és onnan ami kell felteszem a notebookra majd formázom és törlöm a két partíciót majd létrehozom ujra de akkor már úgy hogy egyben legyen az egész lemez....
2014. máj. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!