Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom így használni a notebook...

Tudom így használni a notebookom, menni fog így, van már valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés

Szóval olyan problémám van hogy váltottam asztali gépről notebookra, így van egy lcd monitorom tartalékban.


Szóval nagyon kicsesztem magammal, szöget akartam beverni a falba és én hülye nem tettem el a notebookom az asztalról és voltam olyan ügyetlen hogy elejtettem a kalapácsot ami hát miért is ne az összecsukott notebook kijelzőjére esett és szépen összezúzta, belül a kijelző szilánkos és összevissza van törve...


Az lenne a kérdésem hogy ha leszedem a kijelzőt és kikötöm az alaplapjából a kábelét majd rákötöm a nagy monitort akkor úgy tudom e használni ezentúl is, mert ezt leszámítva semmi baja, de 49 ezerért tudnának kijelzőt cserélni rajta, annyit meg nem akarok rákölteni szóval ha rákötöm a nagy monitort úgy hogy kikötöttem a kijezőjét és leszedtem akkor az úgy menni fog, illetve hogy fog menni? ha bekapcsolom egyből felismeri és arra küldi a jelet vagy nekem kell addig nyomkodnom vaktában a kijelzőváltó billentyűt még rá nem adja a jelet?



2014. máj. 24. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell lenni azon a notin valamilyen optikai kimenetnek is. HDMI, vagy D-Sub. Erre simán rákötöd a monitort a megfelelő kábellel, esetleg átalakító kellhet hozzá, de így simán használhatod, nem kell semmit forrasztgatni! Úgy ugyse menne.
2014. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van hdmi is meg dsub is... dsubbal tudnám használni... nem forrasztgatásra gondoltam, csak azt nem tudom hogy ha leszedem a kijelzőt és rádugom a monitort akkor egyből oda küldi a képet vagy nekem kell addig nyomkodni a billentyűzetet még oda nem teszi a képet?
2014. máj. 24. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt legegyszerűbb kiprobálnod. De ha a noti képernyője teljesen össze van törve, én a helyedben vakon nem nyomogatnám a billenytyűzetet, akkor sem ha nem ad képet a külső monitor. Egyébként ha nincs letiltva a videó kimenet, akkor adnia kell képet.
2014. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
alapjáraton úgy csinálta hogy ha rádugtam akkor asszem egyből kiterjesztette a monitort...
2014. máj. 24. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kell vakon nyomogatni mert az F5 billentyűvel lehet váltogatni...
2014. máj. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!