Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy VTX3D HD 6750,512-es...

Van egy VTX3D HD 6750,512-es videokártyám. Mivel eléggé melegszik a gyárival (már-már addig, hogy le is áll a gép) vennék egy új hűtést rá. A lent említett megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Látom, hogy univerzális de attól még nem vagyok benne biztos. Illetve, mivel 2 tűs csatlakozással van ellátva a kártya nem e akadályozza valamiben?


[link]


2014. máj. 21. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újrapasztázni, lehet, hogy megoldja a dolgot. Amúgy 15k-ért már meg lehet venni ennek a kártyának az OC változatát. A hűtő mivel 7k felett van, lehet, hogy eladnám a VGA-t (újrapasztázás után) és vennék egy másikat, így már nem költenék rá.

7770-es kártyát már ki lehet fogni pl 18k-ért.

2014. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Viszont ilyen formában nem nagyon szeretnék úgymond fejleszteni. Ha sikerül a suli és lesz melóm utána mindenképpen szeretnék egy teljesen új gépet venni, addig viszont ki kellene bírnom valahogy ezzel.

Újrapasztázás volt már 2x is. Mikor kézhez kaptam már akkor is elég forró volt ezért akkor el is végeztem az elsőt. Sokat nem értem el vele sajnos.

2014. jún. 8. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!