Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius Twin Wheel F1 kormány...

Genius Twin Wheel F1 kormány f1 2013pc game nehéz vele játszani mi a gond?

Figyelt kérdés
F1 2013 pc játékkal játcotam bill. edig áltváltotam kormányra de nem tudok jó köröket kanyarokat bevenni mert kicsúszik vagy 20 métere elmegy minden rásegítő on van csak ANNYIT SZERETNÉK, HOGY A KORMÁNY KERÉKKEL FORDÍTSAM JOBBRA-BALRA MI LEHET A GOND?

#USB csatlakozó #Genius Twin Wheel F1 kormány #F1 2013 pc games
2014. máj. 21. 00:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérlek valaki segitden akinek van Genius Twin Wheel F1 kormánya és f1 2013 játszik hogyan és milyen beálitásokal játszak hogy élvezetes legyen a vezérlés
2014. máj. 21. 00:31
 2/7 anonim ***** válasza:
A kormányzás érzékenységét nem lehet állítani? Szerintem az lehet túl érzékeny...
2014. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet álitani win 7 64 op. usbjátékon belűl úgy mint az xp-nél meg is tetem a járékkban meg álligatom de nem értek hozzá hogyan is kell álitgani a 100-ékokat
2014. máj. 21. 12:24
 4/7 anonim válasza:
Ez igen, valószínűleg az opciók (options) menü pontban a controls-ná kell találnod valamit, ahol lehet állytani az érzékenységet. olyat keress hogy "sensitive" ez a érzékenység. De ott is lehet több mouse(egér), nem tudom hogy a kormányt hogy szokták írni de szerintem wheel. azt állítgasd.
2014. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eszt álitgatom de sehogy nem jó dirt 3 nagyon jó az írányitás nem csuzsik ki akanyarokba pontosan veszi a kanyarokat ez meg semmi allig birok eljátszani vele f1 2013 mal szevedés
2014. máj. 22. 01:55
 6/7 A kérdező kommentje:
2014. máj. 22. 01:55
 7/7 A kérdező kommentje:
nemtudom potosan beálitani de asem tudom mi lenne ehhez a kormáynhoz a legjobb beálitás igaz nézegetem játék közben de úgy sem igy sem jó :) [link]
2014. máj. 22. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!