Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon MX450 nyomtató képes...

Canon MX450 nyomtató képes szépen is nyomtatni?

Figyelt kérdés
Milyen beállításokkal tudnék normál papírra szép képeket nyomtatni? Az ősrégi Epsonom szebben nyomtatott, mint ez a gép, nem értem, persze a beállításokban már alakítottam rajta, de még mindig nem az igazi. Kissé halvány még mindig meg olyan fura színtelen. Pedig jó minőségűek a képek amikkel próbálkozok.

#nyomtató #canon mx450
2014. máj. 19. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredeti patronokat használsz? Az után gyártottakkal gyakran nem olyan élénkek a színek.

Mindenesetre a nyomtatás beállításaiban állítsd kiváló vagy fotó minőségre, és a papír típusát is állítsd be. Fényes papírra szebbet nyomtatnak a nyomtatók.

Ami még fontos lehet, néhány nyomtatónál állítható a nyomtatás sebessége, ha van beállítás tegyed leglassabbra.


Esetleg egy fúvóka tisztítást is megpróbálhatsz. Ezek ha megvannak akkor tényleg ennyit tud a nyomtató.

2014. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy multinyomtató, ezért nem lehet elvárni szép képeket normál papíron. Esetleg a felbontáson és a színeken tudsz állítani. Nekem mx375 van és ha normál papírra nyomtatok képet, akkor olyan amilyen... Képeket általában fotópapírra szoktam nyomtatni, úgy azért az "elmegy" minőséget hozza.
2014. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De mondjuk amikor ilyen szöveget nyomtatok ami mellett képek vannak akkor elég gáz hogy a képek halványak és rondák, márpedig suliba beadandó cuccot csak nem fogok fotópapírra nyomtatni...

Szerintem valami megfelelő beállítással megoldható lenne hogy szebb legyen, csak én nem értek ehhez.

A patron eredeti, a gép is egész új még...

Komolyan bánom hogy nem epsont vettem, abból is multi gépem volt, régi vacak, és 300 ft-os utángyártott patronnal gyönyörűen nyomtatott. A Canon meg nem képes rá...?!

2014. máj. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!