Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes a gépemet fejleszteni...

Érdemes a gépemet fejleszteni vagy egy PS4-et vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy gépem amit elég nagy melléfogás volt megvenni, mert rájöttem, hogy nem fogok tudni 2 évente új videókártyát meg mindenféle kütyűrt megvenni. Ismerősöm azt mondta, hogy a vga a gyenge láncszem és ,hogy cserélni kellene. A konfig a következő:

Intel core i5 3470

8GB RAM

Valami msi alaplap

AMD Radeon HD 7770-es kari


Sajnos a hardverek baromi drágák, a gépet meg ugye "fejlesztgetni" kell. Na most én attól félek, hogy ha cserélem a vidikártyát akkor rövid időn belül valamit megint cserélni kell. Én hosszútávra terveznék. Mondjuk 5 évre. A másik verzió, hogy eladom és veszek egy PS4-et, mert az sokáig kitartana. Mi a véleményetek?



2014. máj. 19. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy r9 280x-et az kihúzza egy jó darabig.
2014. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy rendes VGA-t.


Hülye ötlet volt a vásárláskor 45 ezer proci mellé 25 ezres kártyát tenni.

2014. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebbe a konfigba bőven elég lesz egy új vga. Pl: r9 270x. Évekig el leszel vele.
2014. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az mennyibe kerül? Én 50-60K-t nem akarok rákölteni, mert kicsit sokallom. Meg azt veszem észre, hogy néha most is meg megakadnak a játékok. Pedig nem fullhd-ban max grafikán játszok. Biztos elég lesz az a kártya? Vagy 2 év múlva vehetek újat?
2014. máj. 19. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

És egyébként mit vársz mégis?


Megveszed a konzolt,és az majd 5 évig neked fullos grafikán visz minden megjelenő játékot?


Hát nem,túró a grafika egy HD7770-hez képest is...

2014. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha egérrel irányított játékokat szeretsz (cod, cs:go, stb) akkor soha nem fogod élvezni a konzolos játékokat

én is így jártam

2014. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ebben annyi a szopás, hogy 1-2-3 év múlva tuti jön majd valami új processzor család ami otthagyja a fenében teljesítményben a mostani generációt, osztán venned kell(ene) majd akkor is új videókártyát, viszont egy 2-3év múlva megjelenő videókártyát már nem fog kihajtani az i5-öt mert az újabbak a menők, és ezé elavult lesz csaknem , mert a proci "régi" és nem tudja kihajtani a VGA-t .
2014. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7-es:

Jól mondod. Én is erre jutottam. 2-3 évig szerintem maximum 1 fejlesztéssel kihúzom aztán majd lesz valami. Még mindig jobb így mintha nem tudnék semmivel se játszani. Amúgy nem vártam, hogy a konzol fullon kenje a játékokat 5 évig, mert annak is örülök ha minimumon lagg nélkül mennek.

2014. máj. 19. 20:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek dobtam a zöld kezeket. Ha van ötlet még akkor jöhet. :)
2014. máj. 19. 20:49
 10/11 Barika11 ***** válasza:
Azért ennél a PS4-nél megemlíteném, hogy az idő előrehaladtával még mutathat csodát grafikailag. Gondoljunk csak a ps3 kezdetben egy gtx 8800 oda meg vissza verte és az utóbb időben érkező játékokat 8800al már nemigen futtatnád, míg a Ps3 szaggatáshatár felett. :D De tény ha inkább lövöldözöl, akkor inkább pc szeirntem is.
2014. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!