Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu Siemens Amilo L1310G...

Fujitsu Siemens Amilo L1310G laptopon miért nem kapcsol be a ventilátor?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon ritkán kapcsol be, emiatt ilyenkor lefagy a gép. Néhányszor újraindítom, mire bekapcsol. A ventilátor tiszta, működik, könnyedén pörög. Mit tudok vele kezdeni?
2014. máj. 18. 12:37
 1/4 cianidetil ***** válasza:
Könnyen lehet,hogy behalt a ventid.A Fujitsu nem híres arról,hogy foglalkozna a rendes hűtéssel.Megoldhatod valami privát hűtővel(hűtőtálca,esetleg szobaventi a laptopra irányítva).Többen panaszkodtak már erre a jelensége,és többen így oldják meg.
2014. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A ventilátor rendesen forog, mikor bekapcsol... én vezérlésre gyanakszom inkább, de nem tudom, hogyan működik. a bios igen alap, ilyesmit semmit nem lehet ott állítani. A laptop alá tehető hűtő tálca nekem is az eszembe jutott, de előbb jó lenne kipróbálni, mennyit is ér valójában... vagy direktbe kötni a ventilátort a gépben...
2014. máj. 20. 20:49
 3/4 cianidetil ***** válasza:
Megpróbálhatsz egy újrapasztázást is,ártani nem fog.De nagy csodát ne várj.Az a baj ezekkel a laptopokkal,hogy alapból magasra van téve,hogy bekapcsoljon a venti.szerintem a paszta mellé mindenképp kelleni fog valami külső hűtés.Jön a nyár! :D
2014. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg a ventilátor a ludas. Pedig szépen pörög, mégis mikor be kellene kapcsolnia rendesen meg kell pörgetnem, hogy bekapcsoljon. Lehet, hogy valami kontakt hiba van a ventilátorban. Külső hűtéssel oldottam meg. Amúgy fura, de a laptop alján a szellőző nyílások gyárilag több rétegben le voltak zárva. Azokat is kinyitottam. Majd alkalomadtán talán veszek bele egy másikat. Köszönöm a segítséget! :)
2014. máj. 30. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!