Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy Gigabyte G41-Mt-dv3...

Balkans kérdése:

Adott egy Gigabyte G41-Mt-dv3 alaplap. Milyen ram modult vegyek bele? 2x4gb-t szeretnék.

Figyelt kérdés
Próbáltam már három fajtát is, de egyikkel sem indult el a gép. Kingmax 4gb 1333mhz, a másik kingstone, a harmadik pedig egy ADATA volt. Néztem a gigabyte oldalán hogy csak egy fajta 4gb-os modult ismer fel. Lehetséges ez? Jelenleg egy Veritech 2x2gb van benne.
2014. máj. 17. 22:11
 1/2 Lajtai László ***** válasza:
4 gigát is fel kéne ismernie. Viszont lehet hogy csak 1066 mhz-t. Próbáld meg a legújabb biost feltenni és próbáld újra.
2014. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legújabb bios-van rajt. Ma bevittem egy sz.gépes boltba ahol 4-fajtát is kipróbált a srác. Egyikkel sem indult el :S Viszont a boltban 1066-mhz-s nem volt. De érdekes módon próbáltunk egy kingmax-t ami csak 2-gb volt, szintén 1333mhz-s, azzal meg elindult simán. Paraméterekre ugyan az volt mint a 4gb-os 1333mhz-s. Szóval nem értem
2014. máj. 19. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!