Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » [BÉNASÁG WARNING]Hogy kell...

[BÉNASÁG WARNING]Hogy kell sima hangszórót pc-re bekötni?

Figyelt kérdés

Nem hittem volna, hogy ilyen béna vagyok, de még ez sem sikerül. Vettem új hangszórót mert az előző tönkrement, bekötöm és semmi hangot nem ad ki.. Próbáltam mobilra kötni azzal működött. Azt sikerült eddig kideríteni, hogy a Realtek valamiért nem sztereó hangszórókként érzékeli őket, hanem mintha egy házimozi surround hangszórói lennének. Win7-et használok, a realtekből meg már nagyon elegem van. Mellesleg az előlapi jack aljzat sem működik, de azt látom, hogy nagyon bonyolult megoldani, főleg, hogy még azt sem tudom milyen alaplapom van...

Már hetek óta szenvedek valaki segítsen!



2014. máj. 17. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A zöld színű jackbe dugd be és a Realtek vezérlő programon belül állítsd be rendes stereo hangszórónak.
2014. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor egyáltalán nem ad ki hangot. Ha kvadrofonra van állítva, és a hátsó hangszóróra kattintok, hogy azt tesztelje egyedül akkor ad ki hangot, de csak a tesztnél.
2014. máj. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!