Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot? (többi lent)

Milyen alaplapot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,már jó fél éve lett a gépembe AMD Phenom X4 965 Black Edition,gyárilag 3.4 Ghz-es, viszont az alaplapom nem bírná így most 2,6 GHZ-en megy csak,illetve a Ramok se teljese 1600 Mhz-en hanem csak 800-on. Szóval a nyáron szeretnék venni olyan alaplapot ami elbírja a gyári CPU Frekvenciát,illetve a RAM-okat is,csak olyat akarnák venni ami kompatibilis a hardvereimmel,leírom a konfigomat,és valaki tudna segíteni hogy milyen alaplap lenne jó választás ? Újonta venném az alaplapot,akkor a konfigom:


Jelenlegi alaplap: ASRock N68C-S UCC

Processzor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition

Videókártya: nVidia GeForce 9600 GT 512mb,256 Bit,GDDR3

RAM: Corsair XMS3 4Gb (2x2 GB) 1600Mhz

HDD: WDC WD64 00AACS-00G8B SCSI Disk Device 640GB


A Táp nem tudom milyen lehet benne,mert azt nem tudom hogy hol írja ki AIDA 64-ben. Szóval olyan alaplap kéne ami elbírja a gyári CPU Frekvenciát,és a RAM Frekvenciát,a gépem adatait leírtam,az alapján kéne ajánlani valamilyet,ami passzol bele. Aki segít annak megy a zöld pacsi,köszönöm!



2014. máj. 16. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt venném [link]
2014. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Még annyi hogy,fél vagy 1 év múlva szeretném fejleszteni a videókártyát is,és ha ez az alaplap az olcsóbbik fajta,szóval még annyit írok hogy 30 ezer forintot szánok most az alaplapra,vagy az alatt,a legjobbat,ez a Biostar milyen márka ? Megbízható,jó ? Előre is köszi a választ,első neked ment a zöld kéz.
2014. máj. 17. 12:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Én még egyébként ezt néztem ki,ez jó lehet bele ? Mert ha passzol bele a RAM,Proci,GPU,HDD,akkor ezt választanám szerintem,várom a véleményeteket.
2014. máj. 17. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Bevallom én ink gigabytét vennék pl ezt [link] ez 30k alatt van (am bocs hogy későn irok)
2014. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!