Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a billentyűzetemnek?

Mi baja a billentyűzetemnek?

Figyelt kérdés

A kisöcsém leöntötte, és 2 óra múlva ez lett:


v=vg

m=mh

n=semmi

space=semmi

b=c volt, de most semmi

Dobjam el vagy még van remény?


2009. dec. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted ?
2009. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg megszárítani, rázogasd, h a víz lehetőleg mindenhonnan kijöjjön, tedd a radiátor mellé, szárítsd hajszárítóval.Nemrég én is leöntöttem, azután teljesen használhatatlan vo9lt, miután szárítgattam sokat javult, de pl. a D vagy R bill. csak erős megnyomásra reagál.

Esetleg szétszedheted, és azt a fóliát, ami benne van kellene megtisztítani a folyadéktól, de csak óvatosan, ne hogy még több kár keletkezzen.Amúgy ha semmi sem segít, nem olyan drága egy billentyűzet, lehet már kapni 1000 ft körül is ;-)

2009. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Duna Plaza, Saturn: Genius fehér billentyűzet 1900 ft. Ma vettem (ráboritotta a gyerek a kefirt). Egyébként sem árt, ha van otthon tartalék egér és billentyűzet.
2009. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez laptop. akkor próbáld kiszáritani.
2009. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok egy újat venni :/ Addig is köszönöm a válaszokat az utolsó háromnak.
2009. dec. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!