Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 200. 000 gamer pc. Nem PCX,...

200. 000 gamer pc. Nem PCX, nem IPON. Oldalt linkelem?

Figyelt kérdés

Rengeteg a negatív komment, vásárlói vélemények a PCX, vagy esetleg IPON-ról. Ez alatt a szervizelés, garanciázás.

Nem vagyok hajlandó hónapokat várni, futkosni utánuk, fogyasztóvédelemmel fenyegetőzni, így egy helyi üzletet válaszottam.


A helyi üzlet: www.computerguru.hu

Segítenétek összeállítani egy gépet játékra kellene. Szeretnék a mai, és a közeljövőben kiadott játékokkal fullHD-n játszani.

Összeállítottam egy konfigot, ha esetleg valami "drága, de olcsobban hasonlót kapok" akkor kérlek javítsátok ki.


Alaplap: Asus B85M-G 18.860.-

Tápegység: Chieftec A-80 CTG 500W 13.200.-

Processzor: Intel Core i5 4570 51.550.-

Ram: Kingston 2x4 GB 1600MHz HiperX Blue 23.650.-

Winchester: Wester Digital 1TB SATA-600 14.950.-

Videókártya: Asus GTX 760 OC 66.080.-

Ház: Sharkoon Vaya Black 9.935.


Összesen: 198.225.-


Valamiből esetleg tudnánk faragni, hogy hasonlóan erős gép maradjon?

Köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 15. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én a pcx ről rendeltem 160-ért a gépemet minden rendben volt és szuperül működik csak a szállítással vannak bajaik.. ezalatt értem hogy rohadt lassúak de leszállították rendesen :)
2014. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Eddig még mindig jó vol mindenkinek. Amíg fizetsz valamiért, rendelsz tőlük addig jó vagy.

Tudom sok a garis termék, de nem igaz hogy hetekig a telefont nem tudják felvenni, vagy egy mailre válaszolni?


Nagyon kételkedő vagyok. Nem szeretném, ha megjönne a gép és netán valami szar lenne.. Várhatnék rá megint hónapokat...

Elvileg azért veszem akkor, hogy használni tudjam..

2014. máj. 15. 17:22
 13/15 anonim ***** válasza:
PCX garival kapcsolatban nekem is van hozzáfűznivalóm: e-mailre volt, h 1 percen belül válaszoltak, viszont én eléggé rendesen megsz*vtam azzal, amit rendeltem, mert kb. azonnal küldhettem vissza, vagyis küldtem volna vissza, ha nem bénázzák el, így 1 héttel később jött érte a futár. Perpill több, mint 1 hónapja gariban van a cuccom..
2014. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, erről beszélek. Megjött a dolgod, azt küldhetted is vissza, ismét várhatsz rá napokat, heteket, hónapokat...
2014. máj. 16. 13:30
 15/15 hozsoltika67 ***** válasza:
Próbáld ki a Compkert alegjobbak az áraik és gyorsak!
2014. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!