Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte 990XA UD3-as lappal...

Tuttu kérdése:

Gigabyte 990XA UD3-as lappal tudnám 4ghz-re vagy fölé húzni az FX8320-as procimat egy corsair h80i hűtővel?

Figyelt kérdés

Reményeim szerint tudom majd 4ghz-re húzni bár nem jó szellőzésű házam van, de az is cserére érett lassan.

Elfogadnék egy jó tippet, hogy hol tudom megnézni miket kéne állítanom BIOS-ba mert egyik ismerősöm ezt a másik szerint azt kéne növelni a harmadik szerint egy programmal húzzam windows-ban. (utóbbi kizárt) Kezdő vagyok még, de nem teljesen elveszett. Tapasztaltabbak válaszát várnám. Köszi! :)



2014. máj. 12. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy Asus M5A97 EVO R2.0-val is tudod 4.4-4.6 köré húzni. Felesleges az.
2014. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom! Egy Mugen 4-est is tudtam volna venni ismerőstől, de ezt a gépet úgy kezdtem építeni, hogy hűtőből és tápból a lehető legjobbat veszem bele. Corsair RM750-et vettem bele. Ma jön meg. Házat is fogok venni mert a mostani kicsi. Zalman z11 Plust néztem ki.
2014. máj. 13. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!