Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár napja vettem egy Asus...

Pár napja vettem egy Asus X550C-XO110D típusú notebookot, de sajnos nem tudom feltelepíteni a webkamerát?

Figyelt kérdés
Kaptam hozzá egy CD-t is, de sajnos külön olyan mappát nem találok, hogy webkamera, vagy ehhez hasonló... Ilyenek találhatóak rajta: I386, LIB,Preload, Root, Software (ezen belül is csak: Audio,Bluetooth,Cardreader,CDROM, Chipset,Display,LAN,Mei,Others,Touchpad,WLAN) , System, Wallpapers,Windows. Mivel FreeDos operációs rendszer volt rajta, és a Windows 7-et raktam fel, azon gondolkoztam, hogy lehet, ha windows 8 lenne rajta, akkor egyből felismerné a kamerát,és azért nincs a cd-n, vagy én vagyok figyelmetlen?

2014. máj. 11. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne hozzá mappa alapból? Ha van CD-d akkor azt be kell rakni a meghajtóba és automatikusan kidobja a telepítőt és a telepítő hoz létre mappát és persze közben installálja a Cam-ot.
2014. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Szedd le netről a drivert!
2014. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok egy gép zseni... de amikor a cd-t berakom nem dob ki konkrétan semmi telepítőt... Letöltöttem már a ASUS Virtual Camera 1.0.26 , de nem nyitott meg semmit, egyszerűen be sem jött :(
2014. máj. 11. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem dobja fel az automata telepítőt akkor be tudsz menni a sajátgépbe és ott vagy a C-n vagy a D-n ott lesz egy ikon amire ha rányomsz akkor be tudsz lépni a telepítőbe.
2014. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor rákattintottam, eleinte ezt hozta ki: The drivers in this disk are not compatible with your OS. 32,64 bit WIn8 Win8Professional. Ez mit jelent?
2014. máj. 11. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írja hogy a driver nem kompatibilis az oprendszereddel egész pontosan a 32 és 64 bites win8-al és win8 professional-el. Neked melyik van?
2014. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eredeti Windows 7 van
2014. máj. 11. 22:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez probléma lehet?
2014. máj. 12. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne annak lenni bár nézd meg a CD-n hogy támogatja-e a Win 7-et ha pedig igen akkor próbáld úgy telepíteni hogy a meghajtón jobb egérgombot nyomsz és rendszergazdagént futtatod.
2014. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!