Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Brute Force és a hasonló...

Brute Force és a hasonló elven működő cracker programok sebességét melyik hardver korlátozza?

Figyelt kérdés
2014. máj. 11. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
cpu/ram/fbs
2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
100%

Processzor és memória.


Nincs hozzájuk elég erős processzor .

2014. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg maga az adatmennyiség, bruteforce esetén gondolj bele, általában MINIMUM 6 karakteres jelszó kell, már az összes lehetőség legenerálása is hatalmas mennyiség, vannak a speciális karakterek is ugye, ismétlődés is lehet, kisnagybetű.....Szótár alapú picit gyorsabb, csak nem biztos, hogy eredményes.
2014. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Beadandó témának kaptam.

Csak hát eddig minden után ,után néztem ,csak ilyenek maradtak eddig ki,mint sebességet befolyásoló tényezők,azok viszonya ,és gyakorlati rész...

2014. máj. 11. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ütősebb lenne az a beadandó, ha mondjuk c#-ban írnál egy ilyet (az egyszerűbb fajtát) mikorra kell beadni? segíthetek
2014. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van még időm bőven...

Gyakorlati dolgozat pedig idén már nem lesz.

Egyébként nekem a c# kimaradt,én .net (Visual Basic) ,weblapkezelés (Php,HTML),JAVA amiben szoktam programozgatni,mostanság pedig Python-t próbálgatok.

2014. máj. 12. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
C# is .net, VB is .net, meg még pár dolog, a net nem prognyelv, az csak keretrendszer.
2014. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!