Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a házba:M-Tech NOB09A-BK...

Ebbe a házba:M-Tech NOB09A-BK BLUE befér kényelmesen ez a Processzor hűtő:Cooler Master Hyper 103 RR-H103-22PB-R1?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen elfér, akár egy nagyobb ARCTIC COOLING Freezer A30-as is.


[link]

2014. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,de azértválasztottam ezt mert a ház kék ledes és a cooler is kék ledes meg nemtúl drága+Ipon.hu-n csakis jó kommenteket olvastam róla amúgymeg egy i5 4670K-s processzorhoz lenne,és a házról egy rövid véleményt ha írnál azt megköszönném,hűtésileg milyen,mert kinézetre szerintem brutál jó.
2014. máj. 10. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Én M-Tech NOB09A-BK helyett inkább CORSAIR Carbide Series SPEC-01 ablakos CC-9011050-WW házat venném, csak 500Ft-vel drágább, és klasszisokkal jobb.


[link]


M-Tech NOB09A-BK BLUE Teszt!

[link]

2014. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen de a második link amit linkeltél,és amit tesztelt a srác az ennek az olcsóbbik változata amelyiken nincs átlátsó oldalfal,és oldalventi sem,és biztos hogy nemcsak ebben különbözik,ettől a háztól,mert kinézetresem ilyen,az nekemsem tetszik,és nemcsak az átlátszó oldalfal hiánya miatt ha megnézed a piros ledest,vagy ezt amelyik kék ledes,kinézetreis másabb ez szebb,meg jobbminőségű az egész ház,de ami a felsőlink ben szerepel ház az piros ledes nekem intel processzorom lesz amihez a kék dukál,pirosledes házban intel proci ,meg egyébkéntis az Alaplapomis kék szóval rosszulnézneki elég giccses lenne.
2014. máj. 11. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendben, alaplap kék és az intelnek kék dukál.


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
teljesen mind1 mertmár az M-TECH lesz,mert pénteken amikor megrendeltem a gépem akkor nemvolt rex3 value fekete,csak a fehér olyatmeg nemakartam,mostmár van demár nemtudom vissza mondani,meg van egy ismerősöm ő aztmondja amúgy 32 éves kb 15 éves kora óta rak össze számítógépeket,egyébként programozó,ő aztmondta mutattam neki a rex3-at meg az M-TECH et,aztmondta hogy az M-Tech előlapján nincs usb3.0,a ventiknek molex csatlakozója van de aztmondja azt lelehet vágni és 3pines csatlakozót rákötni,meg direkt kábelelvezetés nincs benne,de aztmondta hogy viszont nagyobb a hely benne a hűtéseis jobb,és ebbe a három előre beszerelt hűtőn kívül még lehet bele szerelni + ventit,de aztis mondta hogy simán ellehet benne vezetni a kábeleket nemlesz útba nemisfog látszani,meg ha a középső panelt kiveszed akkor akár 42 cm-es VGA-t is belelehet majd tenni.
2014. máj. 11. 11:00
 7/7 A kérdező kommentje:
az első link amit attál az nekem nemtetszik,a második meg kicsi nemfér bele az ATX-es alaplap
2014. máj. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!