Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a Grafikus kártyám?

ANUBIS112 kérdése:

Miért nem jó a Grafikus kártyám?

Figyelt kérdés
Mikor beteszem a gébbe és bekapcsolom a monitor nem kapcsol fel

2014. máj. 9. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen a kártya, konfig? Biztos minden a helyén van? Bekapcsolásná csipog mint szokott/hosszabban csipog?
2014. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel azt sem tudjuk milyen géped van, meg azt sem milyen videókártyát akarsz beletenni, így csak tippelni tudok, hogy arról lehet szó, hogy nem kap elég áramot a kártya...


(az újabbaknak kell már plussz áramellátás is (6 illetve 8 tűs))


De az is lehet, hogy rossz a monitorod, vagy rossz a videókártya... ...sok variáció van.


Legutóbb olyan géppel találkoztam, hogy a monitor kapott áramot, világított a ledje, de mikor elindítottam, már nem világított, sőt áramot sem kapott a monitor, (még azután sem, hogy levettem a monitort a gépről) ma sem értem mi baja lehetett... :-)

2014. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 levis56 ***** válasza:
Esetleg a BIOS-ban át kell állítani vagy kikapcsolni az integráltat.
2014. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gépem: intel core 2 duo,3gb ram,512(256 bit) grafikust akarok bele tenni!
2014. máj. 9. 15:55
 5/10 A kérdező kommentje:
levisz56 asszt hol kell vagy hogy kell át álitani?nem értek hozzá csak egy kicsit :(
2014. máj. 9. 15:56
 6/10 levis56 ***** válasza:
Csak a magamét tudom de kb ugyan az az eljárás,lépj be a biosba keres olyant a menüben Advenced GPU Priority>intel graphics utána írva, hogy enabled ezt állítsd át disabledre,ekkor kikapcsoltad az integrált kártyát majd keresd meg a save&exit menüt>enter,újra indúl a gép. Ha olyan a lapod hogy ha beleteszed a másik kártyát és rákötöd a monitor csatit lehet felismeri a lap és ad a kártya képet ha nem akkor csináld végig amit az előbbiekben írtam.
2014. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 levis56 ***** válasza:
Az új VGA illesztőt telepítsd le.
2014. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
levis56 te még annyit se értesz hozzá mint én pedig én semmit azért irom mert amikor beteszük a grafikust automatikusan levan tiltva az integrált!
2014. máj. 10. 00:09
 9/10 levis56 ***** válasza:

Öreg neked meg a szövegértelmezéseddel van gond,ha már rád szánom a segítséget akkor legalább olvasd el a választ,a 6#.

"Ha olyan a lapod hogy ha beleteszed a másik kártyát és rákötöd a monitor csatit lehet felismeri a lap és ad a kártya képet ha nem akkor csináld végig amit az előbbiekben írtam."

Miért nem raktad bele eddig a kártyát és nem kellett volna feleslegesen írogatni mert még a konfigodat is lusta vagy leírni,úgy kell mindent kihúzni belőled,engem kritizálsz mikor halvány fingod sincs semmihez még alap szinten sem,,nem véletlen,hogy más nem válaszolt.

2014. máj. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 levis56 ***** válasza:
Azért szánalmasak vagytok hogy te nem érted a választ és engem pontoztok le,nem mintha valamit is számítana csak jellemző a kicsinyes bosszú az ilyen egoista jellemekre.
2014. máj. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!