Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egér fps játékra 10 k-ig?

Gamer egér fps játékra 10 k-ig?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy A4tech X7-et. Majd ha olyan pro leszel, hogy számít az egér, addigra úgyis tudod majd, milyet érdemes.
2014. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát már játszottam pár évet fps játékokal pl cod4-be több mint 2 év játékom van benne 3000+ óra most cs go-val tolom 200 órám van csak benne van egy a4tech x7 750BH egerem kb másfél éve és lassúnak érzem mind zoomolásnál mind lövésnél a pontossága az nem rossz annyira de úgy érzem már valamivel jobb kell a kezeim közzé sokxor gyorsabban tudnék reagálni de az egér érezhetően vissza fogja a reflexeimet pl nyomom a lövést és nem lő egyből lehet már leharcoltam ki tudja a lényeg szükségem lenne egy megbízhatóbbra jobbra.
2014. máj. 6. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Sharkoon Fireglider van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.


Annyira gyors, amennyire kell (de ezt állítani is lehet). Súlyozható.


Nekem bevált, és csak 7ezer körül mozog az ára.

2014. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosabban 'Sharkoon FireGlider Black' van nekem
2014. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

10k-ig szerintem ezek közül érdemes választani, hasonló tudásúak, de gamer egérről legyen szó számít a kinézet és a plusz gombok száma is.

Gigabyte GM-M6980X 5600 dpi

Zalman ZM-GM1 6000 dpi

Keep Out X6 5000 dpi

2014. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dpi nem számít 1600 -ig .. a jó játékosok alapból kis sensivel tolják . ezeknél valami jobb egerek ?
2014. máj. 8. 15:33
 7/7 dinkaocsi24 ***** válasza:
Nekem a Tesoro Gungnir h5 tetszik,bár nincs ilyen egerem.
2014. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!