Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van e jobb monitor?

Van e jobb monitor?

Figyelt kérdés

Ilyen ár kategóriában körülbelül 45ezer Ft.-ig tudtok-e jobb monitort ennél?

[link]



Főleg játékra kéne!



2014. máj. 6. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz az LG, játékra meg sztem tök mindegy már, milyet veszel ilyen árkategóriában, aki azt állítja, hogy lényeges különbségek vannak, azok szájhuszárok, vagy szponzorok. :D


De ne Media Marktban vegyed a monitort, mindenhol olcsóbb, mint ott. Példának okáért:

[link]


De ha tudsz rá többet szánni, akkor legyen Dell a monitor, vagy Samsung, mindkettőt láttam, kipróbáltam és eszméletlen szépek, vannak róluk tesztek is, tessék:


[link]


[link]


Jó szórakozást.

2014. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Samsung az egy TN monitor a másik kettő IPS panel típusú.

Nincs a kettő között sok különbség?


A Dell monitor miért lenne jobb választás , mint az LG? Nem értem , nem látok köztük így különbséget.

2014. máj. 6. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
LG 24ea53vq-p: Én Ezt venném, csak most nincs pcx-n és iponon se.
2014. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem TN a panel típusa, az iPon hülye, mint a segg. PLS technológiára épül, az IPS panel egy "továbbfejlesztett" változata (javított betekintési szög, energiatakarékosabb működés, jobb fényesség és képminőség), és nem utolsó sorban jobban megéri ezt gyártani, mert olcsóbb, de mégse TN.

Dell világmárka, monitorban legjobb választás, de ízlésed válogatja. Nekem a Samsung van 21"-ban, nagyon király. :)

2014. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként TN-t azért ajánlják sokan játékra, mert gyorsabb a válaszideje, de igazából én semmit nem vettem észre belőle. Sőt, annyira azt se vettem észre, mikor a régi TN moncsit leváltottam IPS-re. Szóval... hacsak nincs 2x jobb szemed, mint a sasnak, nem fogsz érzékelhető különbséget látni. Igazából a betekintési szög az, amiért jobban megéri az IPS. Filmeknél mondjuk.
2014. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!