Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

A következők közül melyik lenne a legjobb, ha csak fimnézésre, szövegszerkesztésre, kisebb játékokra, netezésre használnám és kb. 110 ezret szánnék rá.


DELL Inspiron 3521 157793 / Intel HD 4400 /


Asus X550CA-XX194D blue / Intel dual core, 1007U, /


HP 255 G1 AMD e2-1800,AMD Radeon HD 7340,


Asus X552EP-SX045D white / AMD quad-core A4-5000 /


Melyiknek gyors a procija ezek közül?


2014. máj. 6. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek az infók így semmire sem elegek. Küld inkább linkeket. Ami biztos ennyi alapján: a legelső talán jó valamire, gyors és lehetőleg sok rammal az utolsó is képes produkálni, a többi felejtős.
2014. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


A legutolsó windows 8 kompatibilis, de én windows 7-et tennék rá. Akkor nem jöhet számításba a legutolsó??

2014. máj. 6. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne jöhetne, azt teszel rá, amit akarsz :D


De ezek közül a Dell 3521 az adu-ász.


Vagy esetleg ezt gondold meg:

[link]

2014. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Lenovo B590 is jó választás lehet
2014. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de az árától elájultam kissé.


Miért azok a jobbak?

Mivel tudnak többet a kék Asus-nál, mert azt néztem ki.

Nem üzletember vagyok, csak egy nő, aki megunta hogy ide vagyok kötve órákra az asztalhoz, ha szeretnék olvasni egy könyvet pdf formátumban, fogalmazást írni vagy online tanfolyamok videóit akarom megnézni.


Lehet hogy nincs is szükségem arra a tulajdonságra, amivel többet tud a Dell és a Lenovo.

A procijuk miatt jobbak? Az akkujuk 4 cellás, nem is 6 cellás. Vagy az Amd-s mivel jobb mint az Inteles?


Nem értek ehhez, ezért kérdezem.

2014. máj. 6. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Az Asusok elég sok problémával küszködnek, tejfölösdoboz minőségű anyagból vannak.Hiába a gyors processzor, ha rossz a körités
2014. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Egyébként melyik szám utal a proci gyorsaságára?


Tehát asus-t ne nézzek.


Akkor milyen márkájút nézzek?

Hp-t? Dell-t?

Lenovonak nincs Mo-on szervize, ezért Lenovo-t nem vennék szívesen, ill olyat sem, amelyik márkának nincsen Mo-on szervize.

2014. máj. 6. 23:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Az akku cellaszáma üzemidő szempontjából nem jelent semmit.


A proci gyorsaságára sajnos sem a magok száma, sem a frekvencia nem utal. Keress rá a procikra a következő oldalon: [link]

Látni fogod, hogy a "kék Asus" cerkája egy marék szögnek felel meg.


Ha nem muszáj, hogy legyen benne optikai meghajtó, nézd meg ezt, hátha megtetszik:

[link]

2014. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak nagyon köszi a linkeket.


Az egyik boltban direkt a proci alapján keresett nekem gépet, és a kék asusra mondta, hogy 1400-as, ezért ajánlja. Egyéb gépeknek 900-as volt, ezért nem ajánlotta.


A másik 3 gépet másik bolt ajánlotta egyébként.


Egyre vagyok még kíváncsi: Mi a különbség az Intel-es és az Amd-s gépek között?

2014. máj. 7. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Más gyártótól származik a proci. Az ugyanolyan teljesítményű Intel kevesebbet fogyaszt és kevésbé melegszik, meg hát drágább is mint az AMD.
2014. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!