Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új (kb másfél hónapos) Toshiba...

Devoka kérdése:

Új (kb másfél hónapos) Toshiba Sattelite C55-A-132 notebookom van. Kezdetben full grafon akadásmentesen futottak játékok, azóta pedig jócskán le kellett venni a beállításokat hogy minimális szaggatással fussanak. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Drivereket frissitem folyamatosan, vírusirtót is futtattam.

A gép fontosabb paraméterei: i5 processzor 2,6GHz - 3,1GHz

4GB ram

Videó kártya pedig 2 GB-s.



2014. máj. 6. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
az nem jelent semmit hogy 2 gb-s a vga, mi a pontos típus?
2014. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NVIDIA GeForce 710m
2014. máj. 6. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
és milyen játékokkal játszol? mert nem egy erőgép, az új játékok nem mennek ezen full grafon
2014. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a külön videókártya lassabb mint az integrált, egyedül a kompatibilitása jobb
2014. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Diablo 3 fullon ment szépen akadás nélkül. WoW ULTRAN ment ugyszintén élvezhetően. És ezen a kettőn vettem észre hogy szaggatni kezdtek, pedig az elején minden tökéletesen hiba nélkül ment. Dead Island Riptide is maxon megy, Crysis 3. Eddig ezeket tettem fel.
2014. máj. 6. 22:06
 6/8 A kérdező kommentje:
A hangsúly nem az új játékokon van, hanem azokon amikkel jelenleg is játszom, és valamiért kevésbé mennek olyan szépen és laggmentesen mint az elején.
2014. máj. 7. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

nem mind1 hogy milyen környezetben vagy, pl online játékoknál ha többen vannak akkor már többmindent kell betölteni, visszaesik az fps-ed, ugyan ez érvényes single playeres játékoknál is, ha egy lyukban vagy akkor nincsen semmi extra, ha kimész az erdőbe akkor meg minden fű fa megjelenítése

attól a kártyától ne is várj túl sokat

2014. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, amiket mondtok, de nem kérdezném feleslegesen. Tudom hogy mikor kell jobban megerőltetnie magát a gépnek vagy épp a grafikus kártyának, de csak a tapasztalataim miatt tettem fel a kérdést. És csak ismételni tudom, akár egyedül akár társakkal mentem, wowban pl Ordos raid, aki mellesleg 40 fős boss, ott ultran is élvezhető volt a kill. Viszont egyik nap tesómnak Good-ra kellett levennie a beállitásokat, amikor csak egyedül csatangolt valamerre, mert nem volt élvezhető a játék. És azért ha 40 fő effektjei látszanak mindenfele az igencsak megerőltető, és szaggatást okoz gyengébb gépeknél, viszont csak csatangolás, fejlödés közben nem kell annyira megerőltetnie magát :)
2014. máj. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!