Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyet esetleg meglehet oldani?

Ilyet esetleg meglehet oldani?

Figyelt kérdés
Olyan kèrdèsem lenne hogy a 9800gx2 öt ha szètszedem ès csak a pci.es sinre teszek hűtèst hogy akkor az úgy müködhet? mert kèt nyák van össze kapcsolva a hűtèsen bellül ès valahogy nem akar menni a kártya

2014. máj. 5. 08:55
 1/5 Tengor ***** válasza:

Persze, úgy kb 10 percig.

A hűtést nem véletlenül találták ki úgy, ahogy kitalálták. Ha írni nem tudsz tisztességesen, akkor hogy lenne annyi kompetenciád, hogy felülbíráld a mérnökök munkáját?

2014. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Telefonon vagyok ès gyakorlaton vagyok így nem èrek rá odafigyelni csak megfordúlt a fejemben.

2. Ahogy írtam hűtèst teszek rá mert van egy pár... (gtx 260 9800gx2. artic cooler 3 ventis.)

3. Segítsèget kèrtem hogy úgy menne-e mert csak kettő szallagkábeles belső sli köti össze a kettő nyákot....

2014. máj. 5. 09:21
 3/5 Tengor ***** válasza:

a.) A telefon nem mentség az igénytelenségre.

b.) Ne csak melegedni meg ingyen wifizni járj az iskolába, ha már az adóm egy részét rád kell szánnom!


Miből gondolod, hogy az SLI miatt működésképtelen a kártya? Miből gondolod, hogy a PCI-os sínű működik?

2014. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem wifizek hanem mobilnet. Igènyeim vannak de ha siet az ember mert 5 perces cigiszünetem van akkor nem arra fogok figyelni hogy hogyan írok le egy gondolatot..Ugyan úgy adózok mint te mert nyaranta 16 èves korom óta dolgozok;) 18 èves koromig nyárimunka most meg alkalmi:) Szóval szerintem belehet ezt fejezni Mr. tökèletes. Amúgy meg a szüleim is adóznak szóval ha úgy vesszük akkor ők fizetik már bocs :) Ha ilyen emberekkel lenne telle a világ akik mindent tökèletessen csinálnak akkor unalmas lenne minden.
2014. máj. 5. 10:34
 5/5 A kérdező kommentje:
ès azèrt kèrdeztem hogy lehet-e (èssel nem kezdünk mondatot) így tesztelni, hogy melyik a hibás.
2014. máj. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!