Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2002-es Windows XP operációs...

2002-es Windows XP operációs rendszerem van. Nagyon lassú főleg ha megy az internet is. Néhány technikai adatot kitudtam szedni belőle: Celeno (R) CPU 2. 00 GHz 2. 00 GHz,224 MB RAM. Milyen alaplapot és processort vegyek bele? Mármint adatok szerint.

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy cakk-pakk cseréld, ahogy van. Ha 20-ért veszel egy használtat, az is porig tudja alázni az ilyeneket.
2014. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lajtai László ***** válasza:
Sajnos nagyon elavult pc. De ha ezt szeretnéd gyorsítani akkor memória kell. 2×512 MB kéne. Ha alaplapot és processzort cserélsz akkor gyakorlatilag új gépet veszel És nem is ártana új gép. :-)
2014. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha csak netezésre szövegszerkesztésre használod a gépet akkor jó lehet még egy darabig (bár nem egy erőmű).

Az a 224MB RAM az biztosan annyi? Esetleg integrált VGA szedhet el a RAM-odból pld szóval akár ennyi is lehet minden esetre ez kevésnek tűnik szóval első körben és legolcsóbban egy memória bővítéssel úszod meg a dolgot (már ha tényleg ennyi a RAM)

Ha komplett új gépet szeretnél akkor gyakorlatilag mindenből újat kell venned ebben az esetben az a kérdés mennyit szánsz rá.

Kis segítség:

[link]


próbaverziót felteszed megmondja az alaplapod stb típusát, B verzió szétszeded a gépet és megnézed mi van benne.

2014. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát már nézegettem gépeket de 100 ezer körül vannak és az az első nap gajra lehet vágni... A gép netezni nem lehet nagyon vele mert 1 óra mire a google-t megnyitja és utána meg az oldal betöltésére is várnom kell...
2014. máj. 6. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:

100? Nem tudom, mit nézegettél...


[link]


Itt a legeslegolcsóbb is nagyságrendekkel veri a mostani gépedet, össze se lehet őket hasonlítani.

2014. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó gépek csak olvastam az adatokat és nekem nem tűnnek egy nagyon erős gépnek...
2014. máj. 7. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a géped, az mindig gyorsít.
2014. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!