Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop maximum 130 ezer...

Laptop maximum 130 ezer forintos áron?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nagy kijelzős notebookot.. (15-17') Maximum 130-140 ezer forintom lenne rá.. ki melyik laptopot ajánlaná ebben az árfekvésben?

szeretném ha lenne rajta egy windows op.rendszer..


2009. dec. 24. 19:47
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez picit drágább.. de talán még szóbajöhet?:

[link]

Megéri?

2009. dec. 24. 19:50
 2/9 anonim ***** válasza:

hát nekem tetszik

nem sok érte sztem Proci jó

ram jóh

vidikari az kicsit kicsi min 512 nek kellene lenni

de jó kis laptop

2009. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha drágábban akarsz akkor inkább a Compaq Presario CQ61.
2009. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dell gyengébb proci, memória, de Dell

[link]

Lenovo

[link]


továbbiak [link]

2009. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de a >>>VGA: Intel GMA X4500M / 256MB<<< osztott memória, ha játszani is szeretnél, vagy 3D, nem lesz jó! Amúgy mindenre megfelel, nekem is ilyen van...de nem játszom...
2009. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mármint ilyen asusod van ?

Köszönöm a véleményeket.

2009. dec. 25. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:

attól függ, mire kell. Ha játszani szeretnél rajta, akkor dedikált videokártyával vedd (HD3450->) viszont ezen a laptopon is elmennek a régebbi játékok (pl. medal of honor, quake3). Én ha laptopról van szó, akkor ezek jöhetnek szóba: HP (nem renew/asis, hanem új), Dell, Asus. Most is egy olcsóbb HP-m van, igaz játékok nem mennek el rajta, de kitartóan szolgál, kb. már 4000 órát volt használva és semmi problémám nem volt vele. Most akarom lecserélni, mert anyámat beszippantotta az internet, aztán átpasszolom neki ezt. :D Amit biztos nem veszek, az a Toshiba és a Fujitsu. Az Acerekről hallok jót is meg rosszat is, a Lenovok jók, de az áruk irreálisan magas a paramétereikhez mérten.


Fent linkeltél egy Asus-t, hasonló van az Extreme digitalban 139.900,-ért: [link]


Ebben a videokártya egy nagyságrenddel jobb, szerintem ez megéri az árát. Viszont nincs hozzá op.rendszer, de én a helyedben utólag tennék rá amúgyis.

2009. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem inkább ez az Asus, már a videokártya miatt is:

[link]

2009. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem 40 ért és nagyon jó cucc persze nem új nem fut rajta a legújabb NASA játék
2009. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!