Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az hogy mikor...

Mitől van az hogy mikor lefele görgetek az egérrel néha vissza ugrik? Lefele mennék a görgővel és fel ugrik. Olyan mint ha akadozni. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rossz az egered
2014. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Dobd ki és vegyél újat. Vagy az egéralátétet szedd ki alóla, a világ leggagyibb találmánya.
2014. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csacsi2 ***** válasza:
Takarítsd ki. Csúszik a görgő akkor csinál ilyet. én a már elhasznált egeremmel azt csináltam, hogy a gumigörgőt egy kis alkohollal megtisztítottam és jó volt egy darabig. A bőr zsíros tud lenni ezért hamar visszazsírosodik.
2014. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A harmadik hozzászóló volt a legértelmesebb. De azt tudnotok kell hogy nem egy sima gagyi 1000-2000 ft-os egerem van !

Gamer egérrel büszkélkedhetek. a4tech x7-es lézeres egerem Van !

2014. ápr. 27. 13:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt az egeret hogy tudnám kitisztítani ? Kaphatnék egy Pontos leírást ? Hogy hogy is kellene neki állnom. Mert teljesen nem szeretném szét szedni ezt az értékes egeret.
2014. ápr. 27. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem 2000 forintos mert 4000 forintos. És ez továbbra sem zárja ki, hogy elromlott..
2014. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

Nem egy agyműtét, csak arra kell odafigyelni, hogy ne feszegesd, mert akkor valószinü maradt benne csavar!

Amennyiben nem takarítod ki akkor vegyél másikat. Nincs más alternatíva. Általában elrejtva vannak a csavarok amit műanyag "ombok" és leragasztott cimke alatt vannak.

Kipróbálhatod azt is, hogy csak a görgő látható részénél törlöd meg alkoholosn nem szöszölő ruhával, miközben forgatod a görgőt. Ez nem túl hatékony, de nem kell szétszedni hozzá. A hiba megállapításához, jó lenne ha egy másik gépben is kipróbálnád, vagy a gépedet egy másik egérrel.

2014. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fúha, nekem meg egy Trust GXT 25-ösöm! Az 5000 volt, akkor most én vagyok a király? Amúgy rendes gamer egerek Razernél kezdődnek, de quuurva drágák tudnak lenni. És a lézeres tech is elromolhat, és szerintem egyszerűbb lecserélni, mint egy szarrá ment trágyát pucolgatni hetente.
2014. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csacsi2 ***** válasza:

"egyszerűbb lecserélni, mint egy szarrá ment trágyát pucolgatni hetente."

Ez logikus hogy ha valami tönkremegy akkor egyszerűbb újat venni. Mivel a kérdező anyagi helyzete nem tartozik a válaszolókra így csak annyit mondhatok, hogy ez nem válasz!

Amúgy meg ha valakinek zsíros a keze, nagyon hamar elkoszolódik és nem jelenti azt hogy "szarrá ment trágya"!

A döntés a kérdező kezében van mit tesz meg azért,hogy legyen működőképes egere.

Lehet maradi vagyok és a pénz sem vet fel, ill. nem így neveltek, de nálam első a megkímélés, karbantartás és csak legutolsó sorban a csere (ami mindenre megoldás)!

2014. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fúúú Csacsi2 most hogy mondod tényleg nyúltam hozzá zsíros kézzel szerintem a görgőhöz. De nem olyan sokszor. Az az egy alkalom is elég volt neki hogy most a görgő ne működjön rendesen ?
2014. ápr. 27. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!