Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Letöltöttem az internetrő...

Üdv! Letöltöttem az internetről egy Windows Vista op. T és ki írtam dvd-re miért nem bootolja be? Be van állítva a biosz is.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Imgburn-nel írd ki dvd-re.
2014. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nehogy Vistát. annál a 7 is gyorsabb... Legalábis nekem igen, ugyanazon a gépen.
2014. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a letöltött ISO fájt, az InfraRecorder ingyenes CD/DVD író programmal írd ki, a „Write Image” lehetőséget választva!

...a már megírt DVD akkor van jól megírva, (ha az intézőben megnézed), ha NEM ISO fájlt, hanem több mappát és fájt tartalmaz!

pl. egy ISO XP+SP3 CD-re írva így jelenik meg, ha jól, boot-olható lemezként van megírva:

[link]

2014. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Az övé is így néz ki, mert kimásolta az összes fájlt, még is elrontotta, mert lemaradt a bootszektor. Azt meg ránézésre nem fogod tudni megmondani, hogy bootolni fog e a lemez vagy sem...
2014. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Képfájlként írd ki.
2014. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!