Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS4 et vegyek meg tvt? Vagy...

PS4 et vegyek meg tvt? Vagy abban az árban egy PCt a mostani gépem 2012 es netezni meg iesmire jó. Csak játékra kéne. De nemvolt sohasem konzolom ezért kérem a segitségeteket ebben. :D

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
ha aztcmondom hogy vegyél egy tehenet, megvennéd? nem nekünk kène kitalálni, hogy mit akarsz...
2014. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neeeeeem, de izé irhatnátok negativumot pozitivumot stb... tapasztalatot....
2014. ápr. 25. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom nem túl nagy indok de én csak azért maradtam pc-nél mert utálom a kontrollert és pc-n megfér egymás mellett rendesen a tört és az eredeti játék is. na meg lehet játék közben skypolni :D amugy attól is függ mennyi a keret mert ha kevés lehet jobban jársz egy ps4-el
2014. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
300 a keret
2014. ápr. 26. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:

hát abból megveheted a ps4-et és sokáig tudsz rá venni játékokat vagy megveszed ezt a pc-t:


alaplap: asus z87-a

processzor:intel core i5 4670K

videókártya: r9 290 vagy gtx 780

ram:kingmax 8gb ddr3 1600mhz KIT

táp: coolermaster thunder 600W

ház: tesszés szerint kb 10-15 ezer forintig

dvs iró: [link]

hdd: [link]

2014. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az dvd iró akart lenni
2014. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
különben Laptopon gondolkodom, mert ha hurcolászni kell akkor az jobb :D csak abol nemtudom meiket. inkább egy 240e FT ig kéne laptop..
2014. ápr. 26. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor esetleg ez: [link] (bár akkor már inkább ps4 azt is lehet könnyen hozni vinni)
2014. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy ha feltétlen laptop kell nézz szét a dell-ek között is. Állítólag azok is jók játékra ebben az árkategóriában.
2014. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pc-t mert azt 1-2 év múlva csak újítani kell és nem kell lecserélni mint a ps4-et (na jó az kb. még 5 év)... A másik meg az, hogy ott tudsz torrentezni, meg ott vannak a steames akciók is. A ps4-et "kitudod csippelni", de akkor búcsút inthetsz a multiplayernek. Ha a kalózkodást kizárjuk, mert te egy becsületes gyerek van akkor is pc-n a játékok olyan 9-10 ezer Ft körül vannak (+ a steam még mindig ott van), míg a ps4-es játékok 10-20 ezer között, de átlagosan olyan 14 ezerbe fájnak. A ps4 mellet viszont az exkluzív játékok szólnak! Ps3-mon rengeteg jó exkluzív játék volt, viszont ps4-en vagy ezek folytatásai vannak (és ugye neked még nem volt konzolod, ergo ps3-mad se) ,vagy teljesen új címek amik eddig (szerintem) nem túl jól sikerültek. Úgyhogy szerintem ezeket a szempontokat mérlegelve a pc győzött, meg 300 ezerből nem biztos, hogy tudsz venni egy nagyon jó tv-t a ps4 mellé. De ne laptopot vegyél mert az nem játékra való. Nem is fogod tudni nagyon fejleszteni és ha "elavul", akkor teljesen újat kell venned! Ha mindenképpen hordozni akarod akkor vegyél inkább Ps-t.
2014. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!