Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a gép a...

Miért nem érzékeli a gép a mikrofont? Egyáltalán hova kell bedugni?

Figyelt kérdés

A rózsaszín pöttybe dugtam, úgy tudtam ott volt tavaly, amikor használtam. De most nem működik. Áttettem másikba a hat pötty közül, kivéve ahova a hangszóró van bedugva,mert az gondolom jó ott. De semmi, nem veszi a hangot.


Először felugrott valami ablak, RealTek Sound Manager, hogy Please stop other audio applications before starting.

Ez mi? Hogy csukjak be minden audio bigyót? nem tudni angolul... Jó becsukva minden, hangszóró is lekapcsolva.


Akkor most mit is akar? Mindig kiírja újra és újra ugyanezt. A mikrofon meg süket, mint a szomszédasszony.


Mi a teendő?



2014. ápr. 25. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Dugd be a rózsaszínű "pötty"-be ! :)

Amikor előjön az a bizonyos ablak, az azt jelenti, hogy a hangkártyád új eszközt érzékelt. Ilyenkor nyitsd meg a felugró ablakot, és klikkelj a piros jack ábrára ! Itt már csak azt kell beállítanod, hogy az a csatlakozó mikrofonként kezelje az eszközt.

ha szerencséd van, akkor valami ilyesmit kell látnod :: [link]

2014. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Piros jack? Mármint ami a gép hátulján rózsaszín pötty? :)

Hát az úgy tűnik mikrofonnak nézi alapban. Szóval bemegyek és a felugró ablakban is a -hangszóró, -mikrofon, -streo headphone -stereo line in lehetőségek közül a mikrofonnál az iksz...

Leokézom, akkor végigfut valami % csík, majd kiírja újra, hgy please stop other audio applications before starting...

Hülyét kapok. :(

2014. ápr. 25. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy programban ! Veszi a hangodat ?

Mindig egy adott programon belül is be kell állítani a felvevő eszközt !

Sőt a vezérlőpultban pláne ! https://www.youtube.com/watch?v=B1ELvS42wsQ

2014. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!