Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek hogy bírja a laptop...

Kinek hogy bírja a laptop akksija?

Figyelt kérdés
Nekem Lenovo laptopom van, 2,5 éves. Teljesen feltötlve, legalacsonyabb fényerővel, kikapcsolt wifivel mondjuk nagyon alap dolgokra (szövegszerkesztés, vagy csak olvasás) - 5 óráig biztosan bírja. Az eredeti állapotához képest a 2,5 év alatt az akksi teljesítménye kb 5 százalékkal csökkent (programmal néztem meg). Egy programot használok, Lenovo Energy Management, amivel 50 százalékos töltöttségen tarthatom az akksit, ha akarom. Ez elméletileg meghosszabbítja az akksi élettartamát, mert a töltés nem 99-100 közt ingadozik folyton, amit minden egyes ingadozáskor egy töltésként reagál az akksi (megvan, hogy hány töltésre van tervezve). Az lenne a kérdésem, hogy nektek mióta van laptopotok, milyen márkájú, és az akksi hogy bírja? Meg Hogy próbáljátok az élettartamát megvigyázni (ha próbáljátok)?

2014. ápr. 24. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs laptopom, és nagyon jól bírja.
2014. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem az 5 éves aceremnek majdnem 1 óráig bírná még most is, ha a többi része működne. Az élettartamára elvileg nem vigyáztam, mert mindenféle sz.r lakásban használva volt, ahol egy mikró is képes volt levágni a biztosítékot. Táp kábele is volt vagy 3-szor cserélve, dehát azok se egyszerre romlanak el, szóval olvadó-füstölgőkkel is ment már. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy elvileg nem is túl jó márkájúra nem vigyázva is megmaradhat egy normális aksi minőség.
2014. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem olyan 3,5-4 órát bírja filmezés közben
2014. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja bocs, asus laptop, most volt 1 éves #3-as voltam
2014. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
MSI gamer laptop, lassan 4 éves.. bírja mint a huzat :) 6 órát simán végig tudok játszani :) kicsit drága volt, de nagyon jó vétel volt :) szerintem egyáltalán nem vigyáztam rá.. szinte folyamatosan töltőn volt.. estére húztam csak ki :)
2014. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alex Fly ***** válasza:
Olyan negyed órát. Mitac 5300 a kilencvenes évekből...
2014. ápr. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát én nem értem..... nálam nem stimmel akkor valami vagy mi a fene.. 3 hónapja vettem kb ausus laptop.. de 1 film alatt lemerül , úgy hogy tv-n nézem..... max amit kitudok hozni másfél óra ..
2014. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10 éves IBM ThinkPad 2 órát bír
2014. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es, ha 1 filmet kibir, az jo. fuggetlen h uj v nem... szerintem!
2014. ápr. 25. 21:14
 10/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen az eddigi valaszokat!
2014. ápr. 25. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!