Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik ilyen kütyü?

Létezik ilyen kütyü?

Figyelt kérdés
olyan szerkentyű kéne ami a telefon bluetooth, vagy wifi jelét átalakítja hangfrekvenciás jellé. Azt szeretném, hogy kábelezés nélkül tudjuk hallgatni a mobil, vagy laptopon lévő zenéket a hifi erősítőjén keresztül ha pl. bográcsozunk a kertben, tehát ne kelljen kipakolni a cuccot, max a hangfalakat kirakni az ablakon kívül az udvarra. Van erre megoldás?
2014. ápr. 23. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik bluetooth hangszóró/hangfal, elég nagy a választék. Véleményt nem tudok mondani, mert még nem próbáltam ilyeneket, de ha így rákeresel, körül tudsz nézni a felhozatalban.
2014. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
FM transmitter, de a hangminőség... mondjuk hogy nem Hi-Fi :)
2014. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első kedves hozzászóló, az ötlet nem rossz, de az gondolom valami hordozható technika, ergo nem szól úgy mint egy hifi torony hangdoboza, és főleg nem olyan hangerővel.

Vagy mégis?

Második kedves hozzászóló, erre én is gondoltam, de úgy hallottam hogy olyan (nem szabványos) erővel sugároz, ami már rákkeltő hatású. Persze ezt csak hallottam valahol, nem biztos hogy így is van.

2014. ápr. 23. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint 1db mobiltelefont sem akarsz kivinni a hifi mellé, ehelyett vennél valami wireless eszközt amit ugyanúgy ki kell vinni és valószínűleg nagyobb mint egy telefon?
2014. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az fm transmitter pár méteren belül működik, a mobilod kilométerekre. Szerinted melyik sugároz erősebben? :) A telód ráadasul a fejedhez tartod, ha nem tévedek :) De magam sem tartom a legjobb megoldásnak. Egy stereo jack-al többre mész, kifér a csukott ablak résein ;)
2014. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg én nem fogalmaztam érthetően.


Kedves Wampa, nem kivinni akarom a hifit, hanem épp ellenkezőleg: az egyik baromi nagy súlyú, millió kábellel, a másik (mobil) könnyű, és nincsenek kábelhúzigálások.

Egy ilyen "wireless" eszközt fixen bent hagynék a szobában , és csak egy laptopot vagy telefont szeretnék kivinni, ami vagy bluetooth-on, vagy wifi-n keresztül kommunikálna a "wireless" eszközzel, ami a szobában a hifi tetején, vagy mellette, de lényeg hogy kábelesen összekötve helyezkedjen el. Érted?

Kedves 6. amit leírtál az valóban logikus, és van benne valami. Köszönöm a válaszod, és mindenkinek, aki írt.

2014. ápr. 23. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkáb azt kérdezném ez mivel nem jön össze :D

Már egy csomó médialejátszóban van bluetooth vagy(és) hálózati lejátszás lehetősége.

Tudja bármelyik smart tv, de ez a Hi-fi minőség szempontjából nem valami jó.

vagy szimplán veszel egy ilyet [link] ,de ezt sem nevezném valami minőségi cuccnak.

A lényeg, hogy én valami médialejátszóra ruháznék be ami tud CD-t lejátszani és meg Lossless codeceket.

2014. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!